Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti adnátok esélyt egy férfinak, ha ilyen kiderülne róla?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne, hogy gyerekkorában háborúban kényszerből ölt már embert. (Mert "rossz helyen született".)

És emiatt már kezelték pszichiátrián PTSD-vel, OCD-vel, paranoiával, pszichózissal, szorongás zavarral, szuicid hajlammal és depresszióval.

Sosem agresszív, csak szorong stressz hatására.

De gyógyszerek mellett normális életet él, van munkája, hobbija, barátai, életcélja.

17 év alatt teljesen egyedül felépített egy normális életet egy számára idegen országban, egyetemet végzett és a szakmájában elismerik.


2019. nov. 12. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Magyarokkal ismerkedek, Magyarországon legutóbb a nagyszüleim gyerekkorában volt háború, a nagyszüleim korosztálya idős hozzám társnak. Kicsi az esélye, hogy egy korban hozzám illő magyarnak a kérdésben leírt gyerekkora volt, így arra is kicsi az esély, hogy ilyen emberrel ismerkedjek.
2019. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

#1

Szóval az lenne csak a bajod, hogy nem magyar?

2019. nov. 12. 13:14
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Jobban szeretek az anyanyelvemen kommunikálni, mint másik nyelven hebegni-habogni. :-) Csak ennyi.
2019. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
6%
Adnék esélyt.
2019. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

#3

És egy nem magyar nem tudhat magyarul? :O

2019. nov. 12. 13:32
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
25%

Azért a délszláv háború nem volt olyan régen és gondolom a kérdező ott élt valahol.

Egy esélyt én adnék.

2019. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Én nem adnék esélyt.
2019. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
94%
Egy határon túli magyar tudhat magyarul, de én őket magyarnak tartom, ismerek külföldieket, akik megtanultak magyarul, de érezhető a beszédükön, hogy nem anyanyelvük. Külföldre nem akarok költözni, országokon átívelő távkapcsolatnak nem látom értelmét. Nem tudom, milyen háborúra gondolsz, amiben egy gyerek rákényszerül emberölésre, és a közelben történt az elmúlt 30 éven belül.
2019. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
67%
Túl sok filmet nézel
2019. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!