Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ti adnátok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti adnátok esélyt egy férfinak, ha ilyen kiderülne róla?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne, hogy gyerekkorában háborúban kényszerből ölt már embert. (Mert "rossz helyen született".)

És emiatt már kezelték pszichiátrián PTSD-vel, OCD-vel, paranoiával, pszichózissal, szorongás zavarral, szuicid hajlammal és depresszióval.

Sosem agresszív, csak szorong stressz hatására.

De gyógyszerek mellett normális életet él, van munkája, hobbija, barátai, életcélja.

17 év alatt teljesen egyedül felépített egy normális életet egy számára idegen országban, egyetemet végzett és a szakmájában elismerik.


2019. nov. 12. 13:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak állandó gyógyszerszedéssel tud teljes életet élni, akkor nem.
2019. nov. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Főnyeremény lenne! Ha tudok normális emberek közül meríteni, akkor miért csesszem el az életem? Az álhumanizmus meg nem érdekel, nem posztom mindenkit megmenteni.


Szóval a válaszom: NEM.

2019. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

kulfoldon elek es volt pasim, aki szinten volt haboruban, bar repteri iranyitokent dolgozott igy nem volt a csatateren es nem kellett embert olnie de o is tele volt szorongassal, depresszioval

en adtam neki egy eselyt, es amig egyutt voltunk nem volt vele semmi gond


a baratnom most van tul a harmadik randin egy szinten ex-katonaval, akinek van egy seb a kezen, ahol mondasa szerint meglottek

o benne volt a surujeben, valoszinu olt is embert, de ez a multja es amennyire a baratnom megismerte, nagyon normalis, ertelmes ember, o is siman adott neki eselyt

2019. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 Andi80018 ***** válasza:
100%
Persze. Hátha nem vesz be egy bogyeszt, és rám gyújtja a házat, vagy kinyír alvás közben. Tuti nem jönnék össze mentális zavarral küzdő emberrel, nem csinálnék magamnak problémát. Főleg apának nem választanék ilyen palit.
2019. nov. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem adnék. A mentális betegségekből sosem lehet kigyógyulni. Tudom, a családomban van. Ha pár bogyót nem vesz be, máris megváltozik a viselkedése. Nem hiányzik az nekem, hogy azon aggódjak, beveszi e a gyógyszereit.
2019. nov. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Nálam a katonák is kizártak, hát még egy ilyen szerencse csomag. Gyereket szeretnék és családot, ahhoz alap, hogy mentálisan stabil legyen a partnerem.
2019. nov. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Az hogy ölt,nem érdekelne.De a depivel,paranoiával és társaival nem akarok mit kezdeni,ez csak úgy nem múlik el örökre.
2019. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Értem.

Jó nagy mázlim van akkor. :)

11 éve együtt élek a feleségemmel, van egy 9éves lányunk és egy 7 éves fiunk. Vállalkozó vagyok, tanácsadó cégem van és külsősként egyetemeken vagyok előadó. (Nem csak magyar egyetemen tartok előadást.)

Gyógyszerek mellett mint mondtam normális életet élek.

Mint mondtam semmiféle gyilkos szándék nincs bennem, ha felerősödik egy tünet, akkor szorongok, nem pedig agresszív vagyok (ezt le is írtam). Ilyenkor a feleségem segíteni szokott (összesen 3 ilyen eset volt 11 év alatt, féltem mindenkitől a családomon kívül. A feleségem segített orvoshoz menni.)

Ezt leszámítva úgy élek, mint egy nagyon sikeres férfi és erre a feleségem nagyon büszke is.


Hozzáteszem 11 évvel ezelőtt nem álltam ilyen jól, tehát inkább mondanám, hogy az elszántságom fogta meg a feleségemet és az ambícióim, nem pedig az, ahol tartottam.


Remélem ezt olvassák páran, akik társkeresési problémával küzdenek és le vannak itt hurrogva.


Sok sikert mindenkinek a boldogság megtalálásához. Én már megtaláltam a boldogságom. :)

2019. nov. 13. 18:57
 20/30 A kérdező kommentje:

Ez egyben egy tanács is akart lenni a kevésbé megértett férfiaknak és nőknek:

Ne itt keressétek a válaszokat a miértekre, mert itt ezt fogjátok kapni, mint én..

Mozduljatok ki a való világba. És járjatok nyitott szemmel, legyetek kedvesek az emberekkel, és valakinek pont ti fogtok kelleni.


+Egy beteg ember is lehet sikeres az élet bármely területén! ;)


Sziasztok!

2019. nov. 13. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!