Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért csinálják ezt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Péhá kérdése:

Lányok miért csinálják ezt? 22-26 éves lányok Tinderen és hasonló appokon el kezdek beszélni lányokkal és előfordul, hogy teljesen jól el tudunk beszélgetni. Nem a mindkét fél számára unalmas, sablon beszélgetések ezek.

Figyelt kérdés

Aztán pár nap, egy hét beszélgetés után rákérdezek, hogy találkozunk e, amire sokszor az a válasz, hogy igen, de jön is egy hárítás, hogy “sajnos ezen a héten már be vagyok táblázva. Mindezt mondjuk hétfőn. Aztán jövő héten is hasonló halogatások. Miközben tök jól elbeszélgetünk. Amikor meg konkrétan írom neki, hogy őszintén mondja el a hárítás helyett, ha nem akar találkozni, arra meg az a válasz jön, hogy de akar.

Na ilyenkor mivan? Mi van ilyenkor lányok a fejetekben.



2019. nov. 13. 01:36
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem korai sokaknak, de azt hiszik hogy ha ezt mondják egy férfinak, akkor a férfi gyerekesnek tartja őket, vagy azt hiszi, hogy csak az időt akarják húzni. Amúgy csak levelezgettek, vagy ilyenkorra volt már Skype, vagy valami, ahol ténylegesen beszélgettek?
2019. nov. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nőként mondom nem tudom miért ilyenek. Én szeretek korrekt lenni. Igaz 95%-ban nem volt semmi a beszélgetésekből se a talikból, de korrekten elmondom mindig mi a baj. Bár egy srác eléggé érdekes mert igent mondtam a talira holnapra de 1 napi beszélgetés után már édesemnek szólít és folyamatosan azt kérdezgeti hol vagyok, mit csinálok, kivel vagyok,hova megyek. Erőszakosan kérdezget és nem veszi a lapot. Ennek ellenére találkozok vele h legalább élőben mondhassam el h ez nem fog menni. 22/N
2019. nov. 13. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszük ágában nincs találkozni veled, csak nem merik megmondani.

Időt akarnak nyerni csak, hogy majd veszed a lapot és előbb utóbb magadtól lekopsz.

Sajnos ez a helyzet, velem ismerős csinálta ugyanezt.

2019. nov. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Vagy nagyon korai nekik, vagy nem akarnak semmit csak dumálni. Azt viszont nem értem miért olyan hihetetlen, hogy valaki előre tudja hét elején, hogy nem ér majd rá. Én is dolgozok, tanulok. A szabadidőmben a családommal barátaimmal vagyok, vagy csak simán punnyadok. Órát kihagyni, műszakot lemondani, havert lekoppintani meg nem fogom karcsi miatt akivel 3 órája beszélek.

Térj rá később a találka témára, ha csak hárít hagyd annyiban a csajt.

2019. nov. 13. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Néhány lehetséges ok:

- Minden oké vele (szabad, bejössz neki), de sokan írnak rá, felállított egy sorrendet és már találkozgat vkivel, vkikkel.

- Van pasija, jó vele, de kíváncsi mit gondol róla a többi srác, ezért van fent. Szereti ahogy mások tepernek érte, és ezt online társkeresőn megkapja anélkül hogy zavart okozna a valós életében.

- Van pasija, nem annyira jó vele, ezért feltette magát, de amikor döntenie kéne hogy találkozik mással akkor csak halogat. Biztosra akar menni mielőtt otthagyja a jelenlegit, sőt talán még abban sem biztos hogy ott akarja e hagyni.

- Nincs pasija, de nem jössz be neki annyira, hogy kapcsolatra törekedjen veled, viszont szöveged normális és jó neki hogy foglalkozol vele, nem akar elengedni, meg akar tartani önbizalom szintentartónak.

- Nincs pasija, bejössz neki, de önbizalom hiányos, talán kicsit csalt pl régi képet tett fel. Azt gondolja ha találkoznátok, akkor úgysem tetszene neked, így hogy nem találkoztok legalább az illúzió megvan neki hogy alakul vmi.

- Nem saját képet tett fel, nem annyi idős, esetleg férfi.

...

Ezekből is látszik, hogy egyetlen nagy összefoglaló válasz nem létezik. 35 F

2019. nov. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#1: nem skypeoltunk, csak messenger, de az napi szinten. sokszor egész nap mennek üziváltások, de délután és este általában végig beszélünk.


#2: ez így korrekt. Bár abban az esetben, ha tudod, hogy nem fog működni akkor kár találkozni, de amíg lehet belőle bármi addig szerintem is alap lenne egy személyes találkozás, ahol kb azonnal kiderül van e értelme folytatni az ismerkedést.


#3: én is gondoltam erre, viszont ha csak ezt akarná, hogy én kopjak le, akkor nem keresne ő engem. Sokszor ő ír rám és hamar jönnek is válaszok. Legalábbis gondolom :D


#4: nem pár órája beszélünk. 3-4 nap után kérdeztem rá a talira, akkor nem volt jó neki az a hét. Utána héten is, hogy "majd jövő héten". Szóval kb a 4. hét hogy beszélünk. Szerintem ha akar az ember, akkor tud szakítani 2-3 órát egy találkozóra.


#5: első hármat és az utolsót kizárnám. Azt, hogy önbizalom növelés miatt tartja fent a beszélgetést, arra látok esélyt, szerintem sok nő erre használja a tindert. Viszont nem tartom fair dolognak. Az önbizalom hiányos dologra is látok minimális esélyt, csak szerintem felesleges húzni az ismerkedést, mert úgyis az első talin eldől hogy megvan e a vonzalom és a szimpátia.


Köszi a válaszokat.

2019. nov. 13. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!