Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akinek nincsenek barátai,...

Akinek nincsenek barátai, ismeretségi köre, azok örülnének, ha legalább a munkatársakkal lehetne beszélgetni?

Figyelt kérdés
Akár olyan lenne a munkakör, hogy beszélni kell a kollégákkal, akár azt, hogy lehessen egy kicsit magán dolgokról, vagy hobbikról, közéletről beszélgetni? Én néha igényelném, de nem egy beszédes munkahelyem van. Vagy valakit egyenesen idegesítene, ha akár a munka kapcsán beszélnie kell, ha meg nem munka kerül szóba, akkor meg egyenest ideg lesz tőle?

2019. jún. 4. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor idegenekkel beszélek neten. Általában rövid az ilyen, de alakult már ki hosszútávú is.
2019. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon örülnék bármilyen ismerettségi körnek. Elég zárkózott és negatív beállítottságú vagyok és az ilyen közösségekben bizony gyakran észrevettem a pletykákat, ártó szándékot és ez eléggé megakadályozott abban, hogy nyissak, vagy próbáljak nyitni.
2019. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki. Inkább beszélek ismeretlenekkel interneten keresztül mindenféle kötöttség nélkül. Teljesen hidegen hagy, hogy a Juliska munkatársamnak 3 gyereke van egy egyik most végez az egyetemen.
2019. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem, nyilván akinek nincsenek barátai meg ismeretségi köre az ezért tett is, tehát kell a francnak ha még a munkatársak ennek ellenére dumálnak. Ha meg változtatni akar, akkor valóban öt perc alatt bármikor tud neten bárkivel beszélgetni bármiről.
2019. jún. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimálisan beszélünk a munkahelyen privát dolgokról, alapvetően jó a közösség. De munkahely, nem barátok.
2019. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én évek óta a helyemen vagyok és pl az egyik csókáról most évek után tudtam meg hogy van két gyereke.


Na ennyit bezsélünk.... és nem csak vele. Van itt akivel évek alatt szó szerint 1 mondtatot soha nem váltottam.

2019. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem örülök neki.
2019. jún. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!