Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyáltalán nem tudok élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán nem tudok élőben kezdeményezni, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Régebben en bloc borzalmasak voltak a szociális képességeim, most már a barátkozás viszonylag jól megy, de mikor egy idegen, szimpatikus lányhoz kellene odamenni, lefagyok. Tavaly napokon keresztül szemeztem egy gyönyörű lánnyal, folyton mosolygott is rám, én meg egyszerűen még így sem akartam elhinni, hogy bejövök neki, és nem mentem oda hozzá. Tegnap egy szórakozóhelyen órákon keresztül volt egyedül egy szimpatikus lány, megint nem mentem oda.


Ui.: Tudom, hogy balf.sz vagyok, úgyhogy aki csak ezt akarja még egyszer leírni, az inkább pörgessen tovább. Konstruktív tanácsokat viszont szívesen várok. :)


2019. nov. 14. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt felejtettem el hozzátenni, hogy az eddigi egy barátnőmet interneten ismertem meg, de annyira nem rajongok az online ismerkedésért.
2019. nov. 14. 07:55
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Akkor nem erőltetném ezt az élőbeni ismerkedést, még ha oda is mernél menni, leszólítani, hogyan tovább?

Ilyeneknek találták ki a netet, ott cseveghetsz képpel, vagy anélkül.

Ha más nem, gyakorlásnak teljesen jó a net.

2019. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felejtsd el azt, hogy nem tudsz. Mindenki tud, csak fejlesztenek kell a képességeidet. Egyrészt döntsd el, hogy nagyjából mit fogsz mondani, különböző reakcióra milyen választ adsz, aztán döntsd el, hogy oda mész és menj oda.


Egy trükk: képzeld azt, hogy a lány nem ismeretlen hanem már jó barátok vagytok. Több buliban is úgy mentem oda idegen fullos lányokhoz, hogy a terem másik oldaláról azt hittem ismerősök. Persze az agyam csak akkor fogta fel, hogy nem, mikor már túl voltunk az ölelkezésen, meg minden feszült helyzeten.

2019. nov. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Blfszok vagyunk egy szóval.


Nekem ami nagyon sokat segít, az az ital. Na de nem ám alkoholista vagyok, csak ha buliban iszok, sajnos már nem érzem olyan könnyen mint régen, úgyhogy töményet is kell innom, de még mindig nem vagyok berúgva szóval van bennem egy kis gátlás.

És nekem igazából idegen helyeken megy, ha nincs ismerős akkor úgy sem gond ha beégek. Legutóbbi hétvégén pont így kissé italosan, elkezdtem beszélgetni egy csajjal, úgy volt már hogy viszem haza, aztán mit ad Isten pont ott volt egy barátnője akit tavaly megdugtam. Így nem lett folytatás, de önbizalom növelésnek jó volt.


Amúgy még ilyen dohányboltban, vagy pultos csajjal eltudok beszélni, de így random idegenhez esélytelen hogy odamenjek, hogy szia mizu stb.


27 F

2019. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!