Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ha az elmúlt 10 évben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha az elmúlt 10 évben nem dolgoztam, mert elhagytam magam (depresszió, önbántalmazás, önsajnáltatás), akkor én már nem számíthatok komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Egyébként nem olyan rég volt az első munkám, viszont az nem annyira jött be, és ma megyek állásinterjúra. Szóval most már tudom, hogy változtatni kell az életemen. De viszont tudom, hogy nyugdíjam soha nem lesz. Hiszem jobb esetben is 32-33 évet dolgoznék már 65 éves koromig.

Így hogy soha nem dolgoztam, nincs semmim, 31 évesen van még esélyem arra, hogy szeressen valaki?


2019. nov. 15. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen van, de először szedd magad össze. A depresszív, befelé forduló, önsorsrontó pasik nem igazán vonzóak a nők számára. Dolgozz, gyere egyenesbe és akkor lesz esélyed, különben nem.
2019. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló helyzetben vagyok én is.
2019. nov. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 évesen kezdtem el rendbetenni az életem. Szerintem sose késő. Fel a fejjel !
2019. nov. 15. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerős 42 eves koráig masszív alkoholista volt.

Most menő szakember, mindenki vele dolgoztat a környéken. Sose késő. Ez csak rajtad múlik, de amíg depresszióval mentegeted a lustaságod nem fog menni.

2019. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elkótyavetyéltél az életedből tíz évet, és most azt kérdezed, hogy emiatt elkótyavetyélj-e még 40-50-et? Persze, hogy ne! Hidd el, nem vagy ezzel a dologgal egyedül, viszont mindenképp rendbe kell tenned magad. Esetleg az első randit ne azzal kezdd, hogy ezt elmeséled!
2019. nov. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miből éltél 10 évig? Csak kérdem.
2019. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha férfi vagy, esélytelen. Ha nő, akkor simán találhatsz palimadarat.
2019. nov. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, de nem érzem úgy, hogy feltétlen esélytelen lenne. Mert arról nem kell senkinek kifejezetten tudnia, hogy dolgoztam e. És mi van ha nem? Ha találok munkát és becsületből csinálom, fent tudom tartani magam, szerintem fél siker egy normális életre. Most voltam az interjún, most már csak reménykednem kell, hogy felvegyenek.

Csak sajnos egy embert keresnek, és sok a jelentkező állítólag.

2019. nov. 15. 12:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt kérdezted, hogy van e esélyed, majd most leírtad saját magad, hogy nem esélytelen. Akkor hajrá! :D
2019. nov. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nincs esélyed
2019. nov. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!