Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy írnátok le a linken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írnátok le a linken található lányt, egy szóval? Nyomi? Kocka? Átlagos? Stréber?

Figyelt kérdés

[link]



félreértés ne essék, nekem nagyon nagyon tetszik, és ilyen az ideálom. szeretnék ilyen lányok közül válogatni, és nem tudom hol keressem őket... pl egyetemi csoportok, vagy könyvtár, vagy valami... tudnátok tippet adni?

én kis nyomikának írnám le de közben szép is és édes kisugárzású


2019. nov. 15. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
szimpatikus. Egyetemen keresgélj.
2019. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem aranyos.
2019. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az egyetemtől azért óckodom, mert az összes egyetemistát ilyen missz p*csának tartok, kirakott mellekkel, ribis magassarkúval, stb stb... instagram, fotónként 300 lájk... rosszul vagyok ettől
2019. nov. 15. 17:35
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Akkor főiskola.
2019. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: jártál te egyetemre?
2019. nov. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

#3 te sem vagy épp százas :D Az ÖSSZES egyetemistát?

Végzős egyetemista vagyok, csinos, vékony lány, két héttel ezelőttig szűz voltam. Melleim soha nem voltak kirakva. A magassarkú miért és mióta ribis, szent ég? 😲 Instát egy ideje nem használok. És hidd el, vannak még nálam is sokkal de sokkal visszafogottabb lányok a karon.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, a képen látható lányra én az igénytelen szót használnám, de tudom, hogy vannak tőle ezerszer igénytelenebbek is.

2019. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos, normálisan néz ki.


Nem iskola alapján ítéljük meg az embereket. Egyetemista és kétkezi munkás vagy gyári munkás közt is lehet valaki kattant, flúgos vagy normális, jó homorú, tisztességes ember.

2019. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű lány, de van benne valami laza természetesség. Nem tűnik nyomikának, inkább vidám, belevalo lány lehet.
2019. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt oszt igen, hogy ennyiből megállapítja valaki, hogy nyomi, stréber vagy kocka.


Nem tudhatod.


Egyébként aranyos, szimpatikus lány. :)

2019. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is bejön, átlagosnak mondanám. Csak az a mosoly lehetne igazi mosoly is. Kicsit úgy néz ki mint az egyik haverom huga.
2019. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!