Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam Magyarország...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam Magyarországon túl snassznak magyar pasiként? Úgy érzem a nők ennél többre vágynak

Figyelt kérdés

Sajnos magyar férfiként az itthoni nők igényeinek nem felelek meg. Nem azért mert ronda lennék, hanem mert egyszerűen mindenki más vonzóbb a magyar férfiaknál a magyar nők szemében. A nyugati férfiak a legvonzóbbak, utánuk jönnek a színes bőrű bevándorlók (négerek/kínaiak/arabok) majd a romák és végül és utolsó sorban vagyunk mi magyar pasik. Legalábbis a magyar nők szemében.

Miért nem tudnak jobban értékelni minket?


2019. nov. 16. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Jézusom, ezt ugye te se gondolod komolyan??
2019. nov. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed ezt?

Mi az oka?

2019. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
En szekely vagyok budapedten, de egy igaz szekely. Tajszolok meg minden. Azert van nekem eselyem a magyar csajoknal mert ilyen toketlen pasikkal kell versenyezzek :)
2019. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog miatt érzem magam kevésnek a hölgyeknél, de ez nincs köztük. :D Tapasztalataim alapján elég sokan inkább tartanak a külföldi emberektől, kerülik őket, mert nem tudnak normálisan beszélgetni velük. (Multi cégnél dolgozom)
2019. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Zadarban járok egyetemre, és a horvát férfiak általánosságban (!) sokkal szimpatikusabbak, mint a magyarok. Udvariasabbak, kalandvágyóbbak (nem néznek bambán, ha felvetem, hogy menjünk el canyoningozni), jobban érdeklődnek a művészetek és kultúra iránt.


20/L

2019. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem magyar párom van és az összes barátnőmnek is. Sőt azt vettem észre, hogy akik külföldről jöttek ide tanulni, azoknak is általában olyan nemzetiségű párja van mint Ő. Ritka az amikor valaki külföldivel jön össze, már csak azért is mert az anyanyelveden könnyebb megértetni magad, a humort is jobban érted. Nyilván vannak kivételek, de nem Ők a nagy átlag.

Szerintem nagyon fura hogy ilyeneken jár a fejed. Talán féltékeny vagy rájuk?

Meg amúgy ha lesz barátnőd, Ő értékelni fog, de ahhoz össze kell jönnöd egy lánnyal. Nehezen hiszem, hogy idegen nők, vagy csak sima ismerősök, random elkezdenek áradozni, hogy hú de imádom a magyar pasikat, elismerem őket, vagy elkezdjenek egy férfit dicsérni, hogy hú de jó vagy Sanyi, ez olyan valószerűtlen. Ahhot hogy valakinek bókoljanak, közelebb kell kerülniük egymáshoz, vagy ismerkedési szándék kell. Meg általában a pasi kezdeményez és azután kezd a nő is kedveskedni szavakkal a másiknak. Vagy te hogy gondoltad azt hogy elismerni bennetek? Mert szerintem senki se szid benneteket, és mint írtam, majdnem minden magyar nőnek magyar párja van. De amúgy neked mondták más lányok hogy mindegy nekik ki csak külföldi legyen? Nehezen hiszem.

2019. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi rinya pipa. Senkit nem tudok a környezetemben, akinek bejönnének a színesbőrű, bevándorló pasik. Mindenkinek magyar férje/párja van. Igaz egyik sem sírja tele esténként a párnáját és sajnáltatja magát 0-24, hogy mekkora trágya az élete.


Én is magyar vagyok, a feleségem is magyar. Nem voltam milliomos amikor megismertem, még egy szaros autóm sem volt. Az évek alatt értünk el mindent együtt, fokozatosan.


Talán ha nem egy 13 éves takony módjára rinyálnál, akkor neked is több esélyed lenne.


Azért meg ne a nőket hibáztasd, mert olyat választanak, aki bejön nekik külsőre, agyilag sem zokni és nem pótanyukák akarnak lenni, hanem inkább a férfit választják a kisgyerek helyett!

2019. nov. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert a média ezt nyomatja nekik, hogy keveredni kell, az a menő.
2019. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!