Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? 4 éve szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 4 éve szerelmes vagyok egy pasiba.

Figyelt kérdés

De csak párszor találkoztunk, mert kb. félévente akar.

Nincs senkije sem ez biztos. És szex sem volt köztünk mert félénk, vagy beteg nem tudom.

Nem lehet vele ilyenekről beszélni hogy hogyan tovább.

De messengeren meg folyton azt írja hogy kíván.

Ő 35, Én 34


2019. nov. 16. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész. 😵
2019. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
te se vagy normális az tuti.mit lehet ilyenen szeretni?
2019. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Szerelmeskedj velem. 32f
2019. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Szociális értelemben izolálódott. Történt/történtek Vele korábban olyan életesemények, amelyek ezeket a reakciókat kiváltották Nála?


Milyen lehetett a gyermekkora? Milyen kapcsolat volt a szülei között? Elváltak vagy együtt maradtak? Voltak elfojtott indulatok vagy "kiengedték a gőzt" valahogyan?


Testvére/testvérei? Unokatestvérei? Nagyszülei? Esetleges halálesetek feldolgozása, ha kora gyermekkorában történhettek?


Óvodában vagy általános iskolában - később középiskolában - voltak beilleszkedési nehézségei a többiek közé? Munkahelyén kellőképpen befogadták? Megbecsülik, tisztelik?

2019. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
73%
Amikor egymásra talál két agyhalott...
2019. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most vettem csak észre,hogy írtad mínnyi idősek vagytok, hogy szerintem nagy köztetek a korkülönbség,hagyd inkább az egészet.
2019. nov. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Menj el hozzá és teperd le.
2019. nov. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
xD
2019. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bírom mikor emberek éveket csesznek el fölöslegesen egy plátói szerelemre, amiből úgysem lesz semmi.
2019. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ennyi idő alatt sok pasival ismerkedtem, néggyel szexeltünk is, de senki, a nyomába sem érhet. Mindig oda jutok ki, hogy vagy ő, vagy senki.

Néha én keresem, de akkor meg nem érti, mit akarok. Hiába mondom neki hogy ez kevés, csak hallgat. Pl. elhívom hozzám, nem ér rá. De nem mondja hogy köszi majd máskor. Erre két hónap múlva ír, hogy fussunk össze, de ha pont nem érek rá, akkor meg hetekig megint "nemjó" neki.

Senkije nincs, ez biztos, mert biztos helyről tudom hogy szingli, randijai sincsenek.

2019. nov. 23. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!