Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 évesen szociális zárkózotts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svital kérdése:

27 évesen szociális zárkózottsággal hogyan tudnék barátnőt szerezni aki szeret?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok nyitni mások felé és ha mégis odalöknek hogy próbáld meg elrontom és mégjobban bezárkózom pedig annyira jól esne ha sikerülne

2019. nov. 17. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlat teszi a mestert. Sokszor kell hibázni, pont ez a titka a magabiztosságnak.
2019. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rossz a helyzet, akkor pszichológus.
2019. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
Ha 27 év alatt nem ment a nyitás, akkor az valószínű már nem is fog menni, vagy ha igen, akkor sem egyik napról a másikra, hanem egy hosszú folyamat lesz, ha elhatározod magad ebben az irányban.
2019. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ki kell sajna mozdulni, nő nem megy házhoz. A másik meg ha találsz is nehezen nőt, az is látja, hogy a legtöbb huszonéves nőtársa utazgat, éli világát, ti meg zárkózottak vagytok és mindjárt nem fog annyira szeretni. Engem cserélt már le világutazó pasira az egyik exem. Én átlagot keresek, nem tehetem meg, hogy 2 havonta olaszba, spanyolba vigyem le a páromat. Ő megteheti, el is vette a barátnőmet (már exemet) tőlem.
2019. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a legtöbb nő nem ezt igényli, amit te nyújtani tudnál


szerencsére előbb-utóbb rá fogsz jönni, hogy nincs "szükséged" barátnőre, aki "szeret"

2019. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!