Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők szoktak azért másodszorr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szoktak azért másodszorra találkozni egy férfival, hogy személyesen mondják el, hogy nem szimpatikus?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy nővel fészen azt írta hogy jó volt velem lenni, de találkozáskor elég furának tünt pl csomót kérdezgetett rólam meg néha témát váltott..

Teljesen összezavar. Mondtam is neki hogy fura volt ma meg azt írta reggel, hogy "nem tudtam aludni rendesen, ugye találkozunk még? :("

Nem tudom erre mit mondjak, mert nagyon szimpatikus, de ha azért akar találkozni, hogy a szemembe mondja milyen idióta vagyok meg fura meg nem normális, mint a többi nő amit szokott, akkor inkább nem akarok vele találkozni.

Mit csináljak?

Hogy deritsem ki mi baja van?



2019. nov. 18. 10:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Munkàd nincs, elutazol 3napra, amikor el sem lehet érni... Fura...

De ettől függetlenül miért lenne baja??? Ez a baj csak a te fejedben létezik! Ő ilyenre nem utalt

2019. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!