Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szülők mennyire vehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők mennyire vehetnek részt az ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Igen volt hogy anyukám segített párt találni Igen volt hogy ő mutatott be a lánynak, olyan is volt hogy randin is ott volt, de ebben Szerintem semmi baj nincs
2019. nov. 18. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

:'DDDD

A szülőnek SEMMI köze nincsen hozzá, hogy kivel randizol és kivel vagy együtt és semmilyen beleszólása ne legyen. Senkinek nem fogsz kelleni ha anyuka hozza meg helyetted a döntéseket, ez baromi gyerekes dolog.

2019. nov. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint díjaznám, ha nem vennének benne részt a szüleim, dehát nem vagyunk egyformák...
2019. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
menekülnék
2019. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy egy lánnyal nagyon jól kijöttünk és jól éreztük magunkat egymással. De a lány családja eltiltotta tőlem. Azóta a fb üzenetem sem nézte meg.
2019. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád azt is mondta hogy jóképű vagy igaz? :D

Az első éjszakán a gumit is ő rakja fel hogy biztos legyen mi? :DDD

2019. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha anyuka jött volna randira, én mentem volna egyből. A szülő szerintem, adhat tanácsot, elmondhatja a véleményét de alapvetően semmi köze a z ismerkedéshez.-
2019. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy bemutat vagy rajta keresztül ismerkedünk meg nem gáz. De az nagyon gáz, ha randira is jön. Ha megjelenne veled anyukád a randin már le is koptatnálak.
2019. nov. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!