Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meghívott egy nő, viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívott egy nő, viszont nem-et mondtam. Elszúrtam?

Figyelt kérdés

Még csak nem is vagyok ismerkedési fázisban az illető hölggyel, viszont egyértelműen szimpatizálunk egymással hetek óta. A kezdeményezés nehéz, mert nem vagyunk közvetlen kapcsolatban, de úgy vettem észre, hogy nagyon tetszem neki. Egy épületben vagyunk, de Ő sajnos egy másik irodában dolgozik. Múlt héten, egy alkalommal rajta kaptam, hogy nem bírja el a bőröndjét, és felajánlottam, hogy leviszem a csomagját a kocsijáig, kicsit tudtam csak beszélni vele, mert ott voltak a kolléganői. Másnap írt egy email-t, hogy ebédelhetnénk együtt, mert hála Nekem nem kellett cipekedni. Én válaszul annyit írtam, hogy nem kell hálálkodnia, nagyon szívesen segíettem, de azért köszönöm a meghívást. Lényegében elutasítottam. Nem is tudom, valahogy később esett le zavaromban, hogy ez egy jó lehetőség lett volna. Ezt elutasításnak vehette? Sajnos nem tudok vele kontakba kerülni, mert nem dolgozik, lebetegedett. NAGYon bánt a dolog, hogy szegény vette a bátorságot ,hogy elhív, én pedig nem éltem vele..


29F 26N



2019. nov. 18. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha meggyógyult írj neki, hogy mikor ebédeltek egyutt .
2019. nov. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Írj neki, hogy úgy érezted ez egy formája a cipekedés megköszönésének.

Ezért nem mentél egyből ebédelni, de nagyon szívesen töltenéd vele az ebédidőd, a délutánod vagy az estéd egy kávé, egy vacsora kíséretében és reméled hogy lesz alkalmad megismerni mert az alapján amit eddig ismersz belőle nagyon vonzó számodra.

2019. nov. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Majd lesz még másik, ill próbálkozik még egyszer
2019. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

A visszautasítással a labda átkerült a Te térfeledre, Neked kell felvenni vele a kapcsolatot ha akarod látni!!!

41F

2019. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

ekég kamunak tűnik. emailt ír de nem tudsz rá válaszolni, mert beteg?

meg nem tudsz rákeresni közösségi oldalon pl?

és mindeközben, hogy ennyire lehetetlen kapcsolatba kerülni vele, azért tudod, hogy beteg.

meg eleve bőrönddel ki megy dolgozni? meg mit kell lecipelni irodaházban nincs lift?

2019. nov. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
El. Irj neki! Szivesen meglatogatod, segitesz, ha szüksege van valamire...
2019. nov. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
Épp ellenkezőleg, jól tetted. A nők csak akkor kezdeményeznek, ha át akarnak verni, vagy vissza akarnak élni a jóságoddal.
2019. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz tőle..
2019. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"ekég kamunak tűnik. emailt ír de nem tudsz rá válaszolni, mert beteg?"


Valószínűleg munkahelyi emailen írtak. A Facen való keresgélés számomra tolakodó és visszataszító. Legjobb, ha megvárja, míg meggyógyul.

2019. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk max. 4 emeletes, nem mindig tesznek liftet.
2019. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!