Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régen nagyon tetszettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régen nagyon tetszettem egy lánynak, de elszúrtam, nem jött össze, és nagyon nehezen jöttem ki belőle. Egy rendezvényen újra találkoztunk, és azt hittem, túl vagyok rajta ennyi idő után, és mégsem. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 22:29
 2/5 A kérdező kommentje:
Neki azóta volt egy kapcsolata, és most szingli. Viszont feltűnő volt, hogy keveset beszélt velem (és feltűnően kedves, de távolságtartó is volt) a többiekkel sokkal többet. Viszont Facebook-csoportban ő hívott el, igaz, mindenkinek küldött meghívót. Nagy dilemmában vagyok, hogy mit kezdjek ezzel a helyzettel. Engem is meglepett, hogy le se tudtam venni róla a szememet, amiért mérges vagyok magamra. Miért történik ez??? Ott volt a lehetőség, nem tudtam élni vele, sőt a lehető legrosszabb módszert választottam (állandóan ráírtam Facebookon, hogy találkozzunk, ami miatt elfogyott a türelme), és folyton titkolóztam magammal kapcsolatban, így jóformán semmit sem tudott rólam... A vége az lett, hogy összevesztünk mielőtt bármi is lehetett volna, és talált magának mást. Nem merem neki újra felvetni, mert szerintem nagyon elege lehet már belőlem. Nem tudom, hogy mit csináljak...
2018. dec. 30. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem az ìrásod nem szúrtad el. Közeledtél felé ő meg visszautasìtott. Ha lehetett volna valami azt ő szúrta el. Mit csinálj? Semmit. Keress mást.
2018. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem két barátnőm is volt, akikkel vége lett, aztán újra összejöttünk 1-1.5 év után. Úgy éreztem, hogy nem volt igazi oka annak, hogy vége lett, inkább csak félreértések, felületesség miatt történt, ezért nem hagyott nyugodni a dolog.

(Aztán mindkettőnek újra vége lett, de akkor már tudtam az okát.)

Szóval meg lehet próbálni, nem lehetetlen.

2018. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, xard le nagy ívben, soha ne fuss senki után, nem éri meg, nem nyersz semmit, csak veszíthetsz. :) Erőlködj inkább a wc-n. :D F
2018. dec. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!