Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért IGEN az egyik, és miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért IGEN az egyik, és miért NEM a másik?

Figyelt kérdés

KOMOLYAN érdekel!


Miért van az, hogy el kell fogadni a pasinak a nő előző kapcsolatából származó gyerekét, sőt még akár azt is, hogy a volt pasi néha oda jár a gyerek miatt, miközben a nő nem fogadja el a régi csajomat, akivel néha találkozunk, beülünk valahová és vannak közös programok?

SZEX VAGY SZERELMI ÉRZELEM NINCS!!!



2019. nov. 19. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem egy nemtől függő dolog. A mostani "nőd" egy elmebeteg és egyoldalú a hozzáállása, hogy márpedig amit neki el kell nézni, sőt örömködni kell neki, az a te esetedben bocsánatos bűn.
2019. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Tévedsz. Nem kell elfogadni semmilyen nő gyerekét sem exét.

Sőt a legtöbb normális férfi nem is fogadja el. Nem vagy köteles más kölykét nevelni és mosolyogni apucinak.

Keress gyerektelen nőt és probléma megoldva.

2019. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért van, mert nem egyek vagytok, hanem két különböző személy (és legalább ebben a témában) eltérő megítéléssel.

Más párok esetében nem biztos, hogy ugyanúgy van, mint a leírt esetben, vagy az is lehet, hogy éppen fordítva van.

2019. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
A gyerek miatt muszáj tartani a kapcsolatot. Te azt elfogadnád, hogy az exszel megy vacsizni, moziba, kirándulni?
2019. nov. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Azért van némi kontraszt a kettő között.

A gyerekvállalás nem úgy működik, hogy meguntam és menjen ahova akar én biztos nem nevelem. Itt nincsen választási lehetőség és az apának is minden joga megvan a gyerek láthatásához akit szeret és aki az ő felelőssége is.

Az, hogy programozgatsz valamelyik futó kalandoddal hetente azért egyáltalán nem ez a kategória. Ott nincs meg az, hogy van valamitek ami közös felelősség, ami mindkettőtöknek az élete szerves része. Nagyon más kategória a kettő, apuka nem azért van jelen a nő életében mert igénye van rá és nem tudta elengedni a múltat, hanem mert a gyerek érdekében erre szükség van.

Természetesen aki nem tudja megérteni a gyereknevelés súlyát, nulla empátiával rendelkezik annak nem kell ezt elfogadnia. Csak aki így áll ehhez hozzá annak össze sem kéne jönnie anyukával.

2019. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Azért kapcsolatot tartani az miatt, hogy van egy közös gyerek vagy a "semmi" miatt, csak úgy egy exel ide oda járkálni programokra nem ugyanaz. Ha nem látod a különbséget az elég baj.

A pasi néha oda jár a gyerekhez.. nem a nőhöz, nem szerveznek közös programot a nő az exel, esetleg a gyerek miatt lehet elmennek mindketten mondjuk egy fellépésre ahol a gyerek szerepel mint szülők, nem mint egy pár. De az exhez mi húz annyira, hogy nem bírsz róla leszskadni?

2019. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

De sötét vagy istenem, egy gyereket összehasonlítani egy volt szeretővel nem ugyanaz. Te sem fogadod el a volt párja jelenlétét, - pedig nekik indokuk is van találkozni ugye a gyerek miatt nem azért mert kedvük van hozzá, - de azért ő fogadja el, hogy az exeddel csinálsz külön programokat.

Ez a tény 10 emberből 8-at zavarna, csak mondom.

Ha annyira zavar a gyerek akkor később se lesz jobb, most szakítsatok szerintem.

2019. nov. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Van különbség azért.

Ha csak valóban a gyerek miatt a legszükségesebb mértékben találkoznak, akkor az természetes és el kell fogadnod, ezt be kell kalkulálnod, ha tetszik, ha nem.

A gond akkor van, ha a nő ezt kezdi túlzásba vinni és mindig a gyerekkel takarózik. Pl. azért mennek ők 3-asban étterembe, mert hogy ugye a gyerek, meg azért mennek szülinapot ünnepelni, mert a gyerek meg hát mégis csak az apja és a gyereknek szüksége van rá, te meg azonkívül, hogy a csendes pillanatokban a nővel vagy, le vagy pattintva, tehát nem téged szeret.

A másik része meg, hogy a nő meg féltékeny arra, hogy te ex-szel találkozol meg programot csinálsz, közben ő is ezt csinálja, ez azért van, mert ott is van egy szál ami összeköt titeket.

Én azt mondom, hogy az ex-szel teljesen felesleges találkozgatni, minek?

2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Sosem jönnék össze gyerekes pasival, de elméletben azért kifejtem, mit gondolok erről.

A két szituáció nem vehető egy kalap alá. Míg a gyerekesek esetében az exek azért találkoznak, hogy megbeszéljék a gyerek dolgait, vagy hogy egyáltalán a másik fél - példa kedvéért az apa - találkozzon a gyerekével. A gyerek egy életre összeköt két embert, akár tetszik akár nem.

A másik esetben az exek - tehát te és a régi nőd - között- nincs semmiyen kötelék, mint mondjuk a gyerek. Ezért is furcsa hogy beültök valahova beszélgetni. Mert két olyan embernek akit már semmi nem köt össze, mi beszélnivalója lehet egymással? Szerintem semmi.

2019. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Mivel még soha de soha nem hallottam nőt arról panaszkodni hogy egy férfinak gyereke van, férfit viszont seregnyit hallottam panaszkodni arról hogy mekkora szopás hogy tele a net tarskereso anyukakkal, meg hogy meeeekkora szopás más kölykét nevelni, ha pinát akar az ember, ezért nem igazán tudom hogy mégis honnan jött ez a random kettős mérce, de oké... Biztos igazad van.

A válasz pedig: mert ezek a szörnyű mai nők mindent megengedhetnek maguknak, a férfiak pedig kegyetlenül el vannak nyomva :(

2019. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!