Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ebben a kategóriában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ebben a kategóriában ennyi UFO?

Figyelt kérdés
30 évesen megkérdezik, hogy hol találhatnak barátnőt, meg van-e esélyük a lányoknál. Eddig melyik bolygón éltek ezek?

2019. nov. 19. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Azon még nem gondolkodtál, hogy mi van akkor ha néhányan tényleg másik bolygóról jöttek?


Igazából nem tudhatjuk, úgysem árulna el senki semmit. A mikrót is sokkal előbb feltalálták, az emberiségnek még is 30 évvel később adták csak oda.

2019. nov. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Szóval itt sok az azonosíthatatlan repülőtárgy? Ennyi ésszel inkább nem fórumoznék.
2019. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Azok nem UFO-k, hanem gyíkemberek, esetleg békaemberek. Nem mindegy.
2019. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
#3 Nem gyíkemberek! Reptoidok,akik most jöttek a Nibiru bolygóról!
2019. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Marsról utaztak ide hogy feltegyék eme kérdéseket!
2019. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Átteleportáltak az ezotériából. Az erő legyen veletek.
2019. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek az emberek mindig is léteztek, csak 30 éve még nem volt MO-n elterjedve az internet. Ezért ez a jelenség nem tömeg szinten létezett hanem szét volt szórva.


Értsd egy kisvárosba faluba ismertek kb 10 embert és csá.

Az internet megjelenésével ez a jelenség a fórumokra centralizálódott. Nem feltűnt csak átalakult formailag.

Pont úgy mint a print újságokat leváltották a mai hírportálok pl.


Attól hogy te valamit nem látsz attól az még létezik, pont mint a pedofilok, nekrofilok, sátánisták....

Ezek is több tíz/százezren ezren vannak, csak te nem tudsz róla. Az utcán sétálva, a metrón,a buszon, melletted kfc-ben....


A Mátrix 1 erre van egy nagyon jó jelenet.

"Nem mondtam, hogy könnyű lesz. Csak azt mondtam, igaz. ".

2019. nov. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

Pont 30 vagyok és én is feltettem hasonló kérdést, hogy miért nem kellek a nőknek. Képet is mellékeltem magamról, de csak azért mert a reakciókat vártam. Jött mindenféle válasz, főleg negatív.🙂


Az itteni válaszoló férfiak/nők lelkisérült idegbeteg fazonok. Néha jó móka olvasni az aranyköpéseiket, ezért is nézek fel az oldalra ha időm engedi. Természetesen a válaszukban saját magukból indulnak ki. A sértő megjegyzéseik a saját sérelmeik.

2019. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igaz én csak 26 vagyok viszont még nekem sem volt soha barátnőm úgyhogy megpróbálok érdemben válaszolni a kérdésedre. Én a gyerekkori bántalmazás bolygolyóról származóm. Ezen bolygón a szülök (jó esetben csak) lelkileg megnyomorítják a gyereküket, ezáltal rontva az egészséges énkép, illetve szociális készség kialakulását. Nem feltétlen untatnálak a részletezéssel, hogy ez mi mindenben nyilvánulhat meg nálunk UFO-knál. Viszont azt mondom neked ha te el sem tudod képzelni, hogy "ezek" melyik bolygón éltek eddig akkor szerintem jó gyerekkorod volt.


Egyébként meg #4. a szomszédos Nibiru bolygóról nem az annunakik jöttek :D

2019. nov. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Incel bolygóról jöttek. Egyébként az ufo unidentified flying object-et jelent, tehát azonosítatlan repülő tárgy. Abból nem hiszem, hogy sok van errefelé.
2019. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!