Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik a gyakori kérdéseken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a gyakori kérdéseken válaszolgatnak itt a kategóriában, alternativ valóságban élnek?

Figyelt kérdés
A legszembetűnőbb csúsztatás amit itt rendszeresen olvasni az itteni válaszolóktól, pl hogy csórók is találhatnak maguknak barátnőt, ezzel szemben a valóság az, hogy talán a kisebbségieknél valóban igy van, ők csóróként is simán találnak feleséget, de ha most nem kisebbségiekről beszélünk, akkor viszont csóróként baromi nehéz, sőt lehetetlen barátnőt találni! A minimum elvárások között van az, hogy a pasasnak legyen jogsija, autója pl, na most, ezekhez is már magasabb anyagi szinten kell lennie a csórónál, máskülönben lehetetlen volna egy autót fenntartani. A másik ma már minimum elvárás szinte a saját lakás, és vagy albérlet, ami szintén nem két fillér Budapesten pláne nem, de vidéken sem olcsó mulatság. Mutassatok már nekem akár öt olyan mai pl Budapesti csajt, aki leállna egy szüleivel élő csóró pasassal! Miért kell kamuzni itt a válaszolóknak, hogy egy csóró is simán talál nőt, aki még szül is neki, amikor nagyon nincs ez igy a gyakorlatban?!

2018. jún. 23. 14:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%

Nem csaj a pénzről van szó. Jó külső megjelenés, magasság, sportos testalkat, vonzó arc, belőtt haj, drágább ruhák nélkül is kb. gyök nulla az esélyed.

Ám ezek a tanácsok főleg nőktől jönnek, mégis mit vársz? Nekik, akiknek semmi gondjuk nincs társkeresés terén olyan szempontból, hogy gyakran a legnagyobb problémájuk, hogy az alfahív nem vette észre ahogy hátulról nézték és milyen szörnyű az élet..., mégis honnan tudhatnának akármit. Ja meg nem ők ismerkednek nőkkel.

Azt bírom amikor egy csaj jön itt a hülyeségeivel, hogy igenis ez meg az nem számít, de utána persze mégis kiderül, hogy a jelenlegi pasija is egy nettó 400-500-at kereső, magas, sportos pasi. :D

2018. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Hat ezzel nem ertek egyet. Nem minden no olyan. Nekem nem kell senki haza, autoja, penze. Tanultam annyit, hogy jol keresek. Engem ne tartson el senki, annal en buszkebb vagyok.
2018. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ja, es magas pasi sem kell. Pici vagyok.
2018. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Nézzél már szét a való világban: van nője a bolti eladóknak, a biztonsági őröknek, a gyári munkásnak, az építkezéseken melózóknak, a tűzoltóknak, ápolóknak, mentősöknek, bárhol dolgozol, az emberek többsége párkapcsolatban él. Jó, lehet nem mind a huszon évesek, de a legtöbben harminc felett már házasok.


A legtöbben egyetemen ismerkednek meg a párjukkal, ekkoriban még egyik félnek sincs saját lakása, autója is csak kevésnek. A legtöbb pár együtt teremti meg a dolgokat. Persze ez normális, egészséges mentalitású, igyekvő emberekre jellemző.


Ha te csak cicababákra csorgatod a nyáladat, vagy nincs benned emberileg semmi értékes,akkor persze bajban vagy. És gyanítom, hogy ez a helyzet áll fenn.

2018. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

"A minimum elvárások között van az, hogy a pasasnak legyen jogsija, autója"

Na persze, és ezt hol olvastad, nyilván itt!

Páromnak se autója, se jogsija, mégis 5 éve együtt vagyunk nagyon boldogan. Jéé.. ez hogy lehet?

És nem gazdag.


És ki számít csórónak? Egy milliárdosnak egy nettó 120 ezret kereső ember az csóró!

Egy átlag magyar ember nettó kb 120-150 ezret keres.

2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

4: +1


3: Definiáld a magasat és a picit, kérlek! ^^

2018. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%
En 155 vagyok. Nekem mar egy 185 magas lenne. Nem mindenki van igy ezzel, de en igy gondolom.
2018. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi van, én akárhogy próbálkoztam annak idején,semmi nem jött össze egy-két kalandot, nagyon rövid "kapcsolatot leszámítva, a napokban meg látom,hogy a munkahelyen egy 160 cm körüli srác ment kézen fogva a kb fél vagy egy fejjel magasabb barátnőjével. Nem irigykedem, csak érdekes,hogy nekem nem jött össze.
2018. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

Én összejöttem több csóróval is, 18-23 évesen nem érdekelt az ilyesmi kicsit sem, a szüleim eltartottak, valamint egyetemen tanultam, volt jövőképem.

Jelenleg a csóró barátom, akivel 5 éve együtt vagyok, kezdi normálisan felépíteni a karrierét, nem csóró már, de nem is gazdag. Pályakezdők vagyunk mindketten, kb. ugyanannyit keresünk, és jól megvagyunk így. Nincs autója, jogsit most szerzett nemrég.


Most érzem már, hogy ha megint szingli lennék, akkor számítanának ezek a dolgok. Nem kellene dúsgazdag, vezető pozíciós, Bahamákon nyaraló férfi, nem várom el a saját lakást és a kocsit sem, csak annyit, hogy ne valami naplopó gyökér legyen, és lehetőleg legyen vmi értelmes karriere.

2018. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Abban élnek,itt a fiatal pasiknak csak akkor lehet barátnője,ha model kinézetűk és milliómosok.Aztán mikor elkezdenek öregedni,csúnyúlni,olyan 30-40 évesen "megfordul a kocka",már náluk állnak sorban a nők,természetesen a fiatalok is,míg a korukbeli nők otthon sírdogálnak,mert még szexre sem találnak senkit sem :D :D
2018. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!