Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért is lehet nehezebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért is lehet nehezebb a férfiaknak az internetes ismerkedés mert egyszerűen elvesznek a nők előtt?

Figyelt kérdés
Kerámia tanfolyamon megismerkedtem egy csinos lánnyal úgy néz ki alakul valami. Amúgy érdekes módon ez a nő már megtetszett egy internetes társkereső oldalon is ráírtam, elolvasta de akkor nem írt vissza. Most ezt elmondtam neki, teljesen ledöbbent hogy oda írtam neki és miért nem írt vissza nem értette...
2019. nov. 19. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
De buta, hogy hazug puncivadásszal jön össze.
2019. nov. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neten nem szabad ismerkedni, akkora a férfitöbblet, meg annyi férfival beszélget egy nő, mármint annyian írnak nekik, hogy már nem tudják nyomon követni a dolgot.
2019. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamiért a férfitársaim nem képesek megérteni, hogy a társkereső oldalakon minden létező nőre tömegesen írnak a férfiak. Egy full gáz nő is simán kap napi 20-50 levelet, ami ha felszorzol, lazán összejön havi 1000(!) levél. Ha már fenn van egy pár hónapja, te vagy az x-ezredik, aki ráírt.


Itt kérdezik állandóan, hogy ráírtak egy csajra, de az nem válaszolt, nem értik, miért? Hát ezért. Mert nem vagy több, mint egy újabb sor a kitörlendő levelek között. A társkereső oldal brutális terep a férfiak számára, hacsak nem vagy tényleg olyan jóképű, hogy a nők utánad fordulnak az utcán, tökéletes idő (és pénz) pazarlás a társkereső oldal számodra.

2019. nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!