Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Összejönnétek-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Összejönnétek-e egy olyan sráccal, aki egyszerűen alkalmatlan az autóvezetésre?

Figyelt kérdés
Másfél élve szereztem meg a jogsimat, azóta vezettem vagy 40-50 km-t (főútvonalon egyszer 30km-t, meg faterral pár alkalommal lötyögtem a környékünkön a kihalt mellékutcákon). A kresz elsőre meg lett max pontszámmal, a forgalmi azonban csak harmadjára sikerült egy nagyon jó fajta autóval (dízeles). A családban azonban csak 2 db 1.3-as benzines kisautó van és 1,5 év kihagyással nagyon bizonytalannak érzem magamat, hogy beüljek a kormány mögé. A kuplungolás még most sem megy normálisan, a jogsiszerzés óta még egyszer sem parkoltam és úgy érzem egyszerűen nem merek kimenni a forgalomba egy manuális kocsival. Már a forgalmi vizsgákon sem tudtam több fele koncentrálni és nagy mákom volt, hogy meglett a jogsi. Akkora kő esett le a szívemről, hogy egy jó darabig nem is akartam gondolni a vezetésre, most viszont már bele sem merek ülni a kocsiba. Félek, hogyha karambolozok, akkor a szüleim nem tudnák kinyögni a javítási költséget, nem beszélve arról, hogyha elütnék egy gyalogost, akkor börtönbe kerülnék és ott tuti én lennék a "szappanos fiú", mivel nem elég, hogy nem merek vezetni, de vékony/alacsony alkatú vagyok. Bele gondolni is rossz, ha esetleg balesetet szenvednék. Arra lennék kíváncsi, hogy van-e köztetek olyan, aki ismer hozzám hasonló pasit és összejönne-e vele. Mennyire hátrány egy ismerkedés során a vezetéstől való félelem? Annyira irigylem azokat a kis filigrán csajokat, akik automata váltós drága autókkal közlekedhetnek mindenféle sávtartó elektronikával meg tolatókamerával (manuális mezei autót meg lehet ők sem tudnának vezetni), miközben én télen-nyáron fázok/izzadok a buszmegállóban.

2017. okt. 6. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél automata kocsit.

Amúgy én is olyan vagyok mint te, bár én gyakorlatilag tudok vezetni, sőt, már drifteltem is, de forgalom egyszerűen OFF.

Vizsgám gőzöm sincs hogy lesz meg,amit bánok, mert nagyon szeretem az autókat.

2017. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen paragéppel nem jönnék össze, az autóvezetés ebben az esetben mellékes.
2017. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha megjön a bizalmad menni fog,én is féltem,most meg már 160-al repesztek az országúton :D
2017. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Köss a kocsira egy Casco biztosítás ami akkor is fizet, ha ellopják azt a tetvet vagy felgyújtja a szomszéd, mert bőgeted vagy ha te töröd rommá egyedül egy full egyenes úton fényes nappal az egyetlen fán.

Ne az autómatán agyalj meg a sávtartón... Szépen menj ki este a városba meg a kis utcákba amikor alig van forgalom és vezess le így vagy 2000 kilómétert. Kitartó vagy akkor ez teljesíthető pár hét alatt. Nem nehéz megtanulni irányítani egy autót. Van három pedál meg egy kormány. Ennyi az egész. Aztán amikor már nincs gondod a váltással meg az elindulással akkor vezetgess forgalomban is. Ennyi az egész. Gyalogost látsz akkor meg a középsö pedált nyomjad és nem ütöd el. Előzgetned meg nem kell még egy darabig. Telefont ne nyomkodd vezetés közben és ha összejönne véletlen egy csaj akkor azt se vezetés közben cumiztasd.

2017. okt. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3: Egy olyan autóval ami képes 160-al menni én is magabiztosan vezetnék. Próbálnál meg vezetni egy szervó nélküli huszoniksz éves F Astrát, aminek olyan a stabilitása, mint egy lovaskocsinak, a váltójával meg szkanderozni lehet. Egyből megcsappanna az önbizalmad.
2017. okt. 6. 20:17
 6/20 A kérdező kommentje:

"Telefont ne nyomkodd vezetés közben"


Erre még gondolni sem merek, főleg, hogy még sétáláskor sem tudok egyenes vonalban menni telefonnyomkodás közben, nemhogy autót vezetve.

2017. okt. 6. 20:19
 7/20 anonim ***** válasza:
Ugye nem mondod hogy az Astra stabilitása a szűk keresztmetszet mert korberohoglek. :))
2017. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%

Most mondjam azt, hogy menj gyakorolj apukáddal együtt, hogy ha ő biztonságérzetet ad neked?

Én is ezt csinálom, oké, én nő vagyok, kevesetek, de azért többet mint te és nekem 5 éve lesz ősszel, hogy megvan a jogsim, de még apa nélkül nem merek elindulni.


A vezetés csakis gyakorlással fog menni, ha ennyire bátortalan vagy. Gyakorolj és gyakorolj! Ez a titka az egésznek.

Most mi van, megijedsz egy autóvezetéstől? Akkor minek tetted le a jogsit, ha nem akarod használni?

Ez így teljes pénzkidobás volt akkor. Ezt az összeget másra is fordíthattátok volna!


Nem azért nem jönnék össze veled, mert nem tudsz vezetni, hanem a hozzáállásod miatt!

Menj és vezess, vezess és vezess.

Ez is olyan mint pl a főzés. Ez se megy egyik pillanatról a másikra. Minél többet gyakorolsz, annál magabiztosabb leszel.


Legyen előtted egy cél, legyen kitartásod, hogy megvalósítsd!

2017. okt. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs még tapasztalatod és rutinod, ezért bizonytalan vagy és tutyimutyi a vezetésben. Mint a szűzfiú/tapasztalatlan srác az első alkalmai előtt.

Ha nem ülsz be a volán mögé, nem is lesz.

De nem nagy őrdöngőég, meglátod belejössz.

2017. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Nem jonnek ossze. Bocs, de ez nem raketatudomany es nem agysebeszet, az emberek 98% szazaleka a fejlett vilagban tud vezetni, es nem is fel tole. Nem jon be ez a balfassz mentalitas, szoval tuti, hogy nem. (Ja, amugy leszarom, van-e autoja a masiknak vagy nincs, nem ez a lenyeg, hanem taszit ez a gyava felfogas.)
2017. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!