Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a férfiakat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a férfiakat az, ha programozó vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig minden klappol egészen addig, amíg el nem kezdek a munkámról mesélni. Utána eltűnnek, vagy visszautasítanak... Ijesztő ez manapság vagy mi a probléma? Lehet túl lelkesen adom elő a munkámat és ez kiábrándító?

23/L


2019. nov. 19. 23:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
23%

Ha túl lelkes vagy, akkor az zavarhatja őket. Én is eljutottam oda, hogy karrierista nőt csak dugásra, mert nekik a karrier után minden sokadlagos, nem csak én, hanem az élet, gyerek, minden.


Ha nem így van, akkor kamu. Sok férfi épp hogy lelkesedne egy olyan nőért, aki nem könyvelő/hr/kozmetikus.

2019. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Nem interneten ismerkedem, így nem szükséges a képcsere.
2019. nov. 19. 23:50
 13/42 Noren1989 ***** válasza:
42%

ÁÁÁÁÁH, akkor tárgytalan a kérdésem.


Szerintem nem annyira probléma, igazából.

Illetve azt se tudjuk, hogy túl lelkesen adod-e elő.


Emberek, ki ment itt randira ezzel a lánnyal?

No meséljen szépen, milyen volt?

2019. nov. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
0%
Mert nőietlen munka. Kocka vagy.
2019. nov. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
97%

Az egész GYK tele van komplexusos padokkal, gondolom máshol is sok az ilyen.

Hozzájuk túl magasan vagy, leszel.

Vagy tényleg "túl" lelkesen viseltetsz a munkád iránt, - bár nálam az kb. alap.

De sokan csak kényszernek érzik. Az eltűntek mikkel foglalkoztak?

2019. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem csak beképzeled. Maximum azokat zavarja, akik uralkodni akarnak fölötted, ahhoz meg anyagi függés is kellene ugye.


Én is fejlesztő vagyok, sok dolgot tapasztaltam nőként, sokszor kaptam az ívet, ez az egy viszont nem volt köztük. Sőt! Inkább örültek neki ismerkedés során, előnyt jelentett, hogy engem ez érdekel.

23N

2019. nov. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de sok nőt is zavar. Vagyis inkább furcsán néznek rám, hogy ezt hogyan tudom szeretni.
2019. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Sajnos nekem az már "magas". Minden tiszteletem a tiéd. Ugyanígy nem zavar a doktornő sem stb...
2019. nov. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
19%

Csajok, ezt a komplexusokkal diagnosztizálást látatlanban felejtsétek el. Gondoljatok már bele, hogy egy komplexusokkal teli pasas oda megy-e egyáltalán egy csinos lányhoz, hogy randira hívja. Ez csak nekem életszerűtlen?

Ha ismered x ideje és úgy diagnosztizálod, az más tészta.


Másik. Senki nem fél az okos vagy okosabb nőktől. Egy átlag férfi is vagy 3-4-et meg tud verni. Aki 3ad 4ed magával nem tudunk megverni, na az a félelmetes. Ami "taszító" lehet egy okos/okosabb nőben, hogy mivel nő, gyárilag van benne enyhébb vagy erősebb megfelelési kényszer. Vannak ideák, amik agyon vannak manapság hypolva, meg vannak előítéletek általánosságban aminek egyik felől megfelelnétek, másik felől pedig nekifeszülnétek. Hogy nézhet ki egy ilyen randi? Bebizonyítja a nő, hogy okos (senki nem mondta, hogy nem), bebizonyítja a nő, hogy okosabb a randipartnerénél (ilyen kérdés sem volt), bebizonyítja, hogy független, erős nő (oké), zárja azzal, hogy nincs szüksége férfira (mi a francnak akkor a randi). Elcsesztetek fél-egy órát, ezekkel a fölösleges körökkel, melynek során annyit tudtok meg egymásról, hogy kettőtök közül az egyikőtök okos/nagyon okos, hozzá képest a másik hülye/nagyon hülye és hogy mennyibe került a kávé. Ezután nem olyan szájízzel távoztok, hogy "jajj, kezem lábam törném, hogy ha felnőhetnék ehhez a nőhöz" vagy "ejj de jó partyt találtam", hanem " ez a csaj elvett az életemből egy órát, úgy volt randi lesz", "egy nyikkot nem szólt hozzá, csak hallgatott, biztos, mert butább,mint én...ejj, ez nem az én szintem".

Senki nem fél senkitől, csak az egyik nem pazarolja felesleges körökre az idejét, a másik meg nála " hülyébbekre".

Lehet, hogy lelkesedésedben túl sokat beszéltél kérdező és ez történt vagy tényleg egy komplexusos hapit fogtál ki, de ennek az esélye 5% vagy kevesebb. A munkád rendben, te garantáltan nem vagy félelmetes, bizonyítanod, hogy nem vagy hülye és hogy megfelelsz korunk nőideáljának így a randipartnerednek ezáltal nem kell, elsőre könnyedebb témákkal kezdjetek inkább.

2019. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
42%

Nem zavarja a férfiakat, hogy programozó vagy.

Volt az oldalon egy lány, akivel nekiálltam beszélgetni. Itt jól elvoltunk, átmentünk facebookra, ott is beszélgettünk pár napot. Programozó volt.

2019. nov. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!