Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a férfiakat az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a férfiakat az, ha programozó vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig minden klappol egészen addig, amíg el nem kezdek a munkámról mesélni. Utána eltűnnek, vagy visszautasítanak... Ijesztő ez manapság vagy mi a probléma? Lehet túl lelkesen adom elő a munkámat és ez kiábrándító?

23/L


2019. nov. 19. 23:10
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
39%

Az is szempont szerintem, hogy kicsit kockázatos lehet olyan hölggyel összejönni, aki napközben folyamatosan egy rakat férfival dolgozik együtt. Mennyi az esélye, hogy egy 23 éves programozó leányzó, aki még talán attraktív is, nem fogja összeszűrni a levet egy jófej, jól kinéző mondjuk senior férfi kollégával? A nagy férfi többlet szerintem csábító a hölgyek számára és én kicsit feszélyezve érezném magam. Mondjuk ettől függetlenül nem adnám fel azért.

Mást nem tudok elképzelni, én is fejlesztő vagyok, de lehet másoknak komplexusaik lennének. Pl. azért mert tudják, hogy jobban fogsz keresni? Olvastam tegnap, hogy a férfiak akkor a legkevésbé stresszesebbek, ha a hölgy a háztartás 40%-ánál kevesebbet keres, ha többet, akkor már stresszeli őket és ha függnek a hölgytől akkor kész, végük. :D:D

30/F

2019. nov. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
47%

31: ne magadból indulj ki.

A férfiaknak jellemzően eldurran az agyuk, ha több nő kollégájuk van. Egyeseknél csak attól függ a hűség, hogy van-e lehetőség megcsalásra... Röhej.


Egy nő, aki végigtaposott egy egyetemet úgy, hogy ugyanilyen arányban vették körül férfiak, nem hiszem, hogy túlságosan meg fog hatódni attól, hogy a munkahelyén ugyanez várja. Sőt, inkább válogatósabb lesz, akivel pedig megállapodik, az olyan is. A nőkben nincs vadászösztön. Köszönjük, mi inkább annak örülünk, ha legalább a munkahelyünkön békén vagyunk hagyva és nem nyomulnak ránk újabb random emberek, akikkel ezesetben egy irodába kényszerülünk.

2019. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
59%

#32: Nem magamból indulok ki, hanem a környezetemből. Előző munkahelyem egy kisebb cég volt, ott 2 ilyen pár is keletkezett.

Az egész dolog ember függő, volt olyan nő az egyetemen, aki kb. minden évben mással volt, de volt olyan is, aki már első évben a párjával volt és együtt is maradt vele, nem értem mire akarsz kilyukadni. Persze nem azt mondom, hogy a kérdező is ilyen, de egy idegen, akivel ismerkedik nem fogja tudni és lehet, hogy Ő pont az előbbi hölgy fajtákról tud. Másik dolog, hogy rengeteg önbizalom hiányos férfi van manapság és már az zavarja, ha elképzeli, hogy napközben hány férfi veszi körül a párját. Ez egy valós dolog, nem értem miért kell lepontozni. :D Szerintem inkább pont te indulsz ki magadból és könyveled el, hogy bizony minden nő ugyanúgy gondolkodik/viselkedik, ahogy te, és hogy a férfiak is így állnak hozzá, miközben egyáltalán nem, főleg Magyarországon.

2019. nov. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
7%

#22 egy ilyen kamugép persze hogy elriasztja a férfiénépet.


Jöhet is a szokás sos lepontozás ;)

2019. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
82%
Kamugép az anyád p...a, az. Attól, hogy neked nincs gerinced, nekem még lehet. De természetesen minden hazugság, amit magadból kiindulva nem tudsz elképzelni.
2019. nov. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
57%
Hát nemtudom, nekem a párom programozó, kb 5 csaj van a cégénél a 200 emberből. Körül vannak ugrálva napi 10 férfival és mindegyik egy kollégával jött össze. És igen, ahogy megérezték,hogy szarabb a kapcsolata már rá is mozdultak. Nemrég voltunk egy ilyen esküvőn is, ahol a csajnak volt pasija, de a kolléga 'elszedte'. Szóval szerintem erre gondolnak a pasik mikor megtudják a szakmád. Én sem jönnék össze pl modell ügynökséget vezető pasival,mert egész nap körbe van véve jobbnál jobb csajokkal. +a párom azt is mesélte, hogy akarhányszor elkezd náluk dolgozni egy csaj, a többiek azon veszekednek, hogy 'kié legyen', ki hajthat rá...
2019. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Nem. Valami más lehet a probléma.
2019. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
engem nem zavar ha egy nő okosabb nálam
2019. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Engem pasiként ez egyáltalán nem zavar, sőt... Én nem rég ismerkedtem egy programozó csajjal. Sajnos nem lett belőle végül semmi, mert aztán ő valamiért mégsem érezte azt ami kellene egy párkapcsolathoz (barátzónába kerültem), de azóta valahogy ha ismerkedni próbálok, én nézem a lánynak a végzettségét/munkáját is. Mert annak ellenére, hogy ezzel a csajjal nem lett semmi, attól függetlenül amíg ismerkedtünk, addig vele minden pillanat egy élmény volt számomra. Valószínűleg azért mert én is hasonló beállítottságú vagyok, mint ő. A munkámban én is próbálok előre törni, mint ahogy ő (én teljesen más területen dolgozok egyébként). És még bakancslistát is együtt állítottunk össze (amit nyilván már nem együtt fogunk megvalósítani sajnos). Plusz ő is érdeklődött a pszichológia iránt, mint én. Szóval engem inkább vonz, ha egy nő okos és van egy jó munkája. Hozzáteszem, a munkájában nagyon profi volt és nem rég került magasabb pozícióba és valahogy engem is motivált ez az egész. Ha nem ismertem volna meg is fejlődni akartam volna a saját munkámban egy jobb élet reményében, de ő plusz motivációt adott az egész személyiségével.


Azóta sajnos nem sikerült hasonló mentalitású nővel találkoznom. Úgy hogy kedves kérdező, nem mindenkit ijeszt el a munkád. Csak sajnos Te futottál bele olyan férfiakba akiknek valószínűleg alacsony volt az önbecsülése és kevésnek érezték magukat. Ami badarság, de hát na....:)

2019. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
39%

#35 nem én kamuzok itt, hanem ti huszonéves tökéletes testű nők akiknek 5 diplomája van, vezető beosztása, saját lakása, mindez 25 évesen, akikről csak itt hallani :D


Azért gáz lehet, hogy diploma után derült ki a félrenyúlás, és lehetett kezdeni elölről, egy másik szakot :/

2019. nov. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!