Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek mennyire értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek mennyire értékelitek az érzelmes férfiakat?

Figyelt kérdés
Az olyan férfit aki imádja a szerelmét,akivel a szeretkezés az hosszú érzéki előjátékkal jár... Aki szereti a szerelmes zenéket is(főleg azokat). Ad a külsejére,stílusosan öltözködik(nem úgy,mint egy meleg)...
2019. nov. 20. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs.
2019. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1 én mégis találtam...:) Imádom.
2019. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Attól, mert te most itt reklámozni szeretnéd magadat, még nem függ össze az érzelmességgel az, hogy valaki stílusosan öltözködik, de igazából az sem, hogy imádja-e a szerelmét, vagy sem, és a szeretkezés sem. Komolyan nem értelek.
2019. nov. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Az érzelmesek helyett az érzékeny férfiakat szeretem, akik amellett, hogy vevők a lelki dolgokra, tudnak olykor kicsit vadulni és nem csak az órákig tartó óvatos szerelmeskedést jelenti nekik a szex.
2019. nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem régi randizgattam egy nővel, aki azt mondta érzelmes férfira vágyik mert az exe egy kemény érzéketlen tipik férfi volt. Bennem megkapta az érzékeny figyelmes férfit és rájött, hogy ez se tetszik neki, dobott is gyorsan.

Most vagy én toltam túl, vagy borderline-os a volt a csaj :D

2019. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%
#5: Tipikus nők. Én is jöttem már össze olyannal, akinek az egyik legfőbb kritériuma az volt, hogy hűséges legyek, mert az előző exei megcsalták. Összejöttünk, együtt voltunk, eszem ágába sem jutott más nőre ránézni, mivel szerettem, majd frankón megcsalt. Természetesen kihajítottam. Tanulság: nem kell mindent elhinni, amire ők vágyakoznak.
2019. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"nem úgy,mint egy meleg"


Ez egy érdekes elszólás volt. Javíts(atok) ki, de én úgy vélem, hogy aki érzelmes típus, akkor annak feltételezhetően magasabb az érzelmi intelligenciája. Ha ez igaz, akkor akkor a végével meg is ölted az egész storyt. 😅


De good luck! :)

2019. nov. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

És homofób? Mert akkor kuka.

Amúgy nekem bejönne, de ilyen tényleg nincs. Nekem a vadulás sem jön be, néha sem, ilyen férfi pedig a tesztoszteron miatt nincs.

2019. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8: pontyosan :)


Volt olyan hölgy akiből hála az égnek ki is jött elég hamar a dolog, pedig tetszett és az adatlapja is rendben volt. Nem tudok az ilyen gondolatokkal azonosulni. :|

2019. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen,de csak ha ferfias,es nem bajgunar! Meg tud magabiztosan ramenosen is viselkedni.
2019. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!