Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért volt zavarban a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt zavarban a helyes csaj előttem, aki bűn ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Nem önbizalomhiány, objektív! Éppenhogy nagy önbizalmam van! Minden-mindegy alapon. Sokat próbálkoztam, de mindig a kémia, a külső, helyesség, eset kifogásokkal ráznak le, de olyan humoros vagyok hogy barátok lehetünk (ez legtöbbször azt jelenti, hogy ha gondban vannak, pl kereket kell cserélni a semmi közepén akkor felhívnak, amúgy azt várnák hogy rohanjak utánuk). Legjobb lány haver is azt mondta, hogy személyiség alapján járt volna velem amikor megismerkedtünk, de nem tudott volna felvállalni mások előtt, mert a szépségiparban van.

Szóval találkoztam egy látásból ismerős csajjal, tudtam hogy szingli és lazán leültem hozzá egy kávézóban (már 15 perce ült ott egyedül, odamentem és megkérdeztem, hogy vár valakit és ha nem akkor leülhetek hozzá?) Azt mondta nyugodtan üljek le hozzá, úgyis egyedül van. Beszélgettünk, laza voltam, de ő meg nagyon zavarban volt végig. Elpirult, vihogott, hülyeségeket is beszélt, kínos dolgokat csinált (pl mondta hogy jelöljem be az instagramon, de ezt úgy adta elő, hogy kiabálás szerűen és feltette az öklét a magasba “jelöölj beeeee”). Ez nagyon fura volt, látszott hogy zavarában csinálja.

Kérdeztem többször is, hogy nem feszélyezi e a jelenlétem, de azt mondta nem. Egy nagyon helyes és kedves csaj, szomszédlány típus (akik soha nem álltak és állnának szóba velem). Viszont van egy olyan oldala is, hogy tele van az instája menő dolgokkal, pl jetskizés, abu dhabi tengerpart, miami, raftingolás, síelés, snowboard. A képeken egy menő-szexi, irigyelt nő hatását kelti, ha előbb látom az oldalát, meg sem szólítom inkább. Élőben meg nagyon zavarban volt, nem tudott rendesen összerakni egy mondatot, csapongott, mint egy bakfis lány.


Szerintetek miért lehetett ennyire zavarban ha nem volt tétje a dolognak? Ha nem férfi-nő randi volt, csak egy beszélgetés és amúgy is a nők inkább elkerülnek engem? Még soha senki nem volt zavarban előttem, tőlem, ezért nem értem az egészet. Természetesen nem lesz folytatása a dolognak, eszembe se jutott.

Mégegyszer írom, még soha nem jöttem be senkinek, annak ellenére hogy folyamatosan pörgős életet élek, minden nap új embereket ismerek meg és új hobbikat-programokat próbálok ki. Ja és folyamatosan próbálok ismerkedni.


2019. nov. 21. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van két véglet.

Az egyik, hogy bejottel neki. Az is lehet, titokban régóta szerelmes beléd.

A masik lehetőség, hogy kínosan érezte magát, hogy nyilvános helyen egy "bűn ronda" pasival mutatkozik.

2019. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Évekig ezeket csinálta a jelenlétét én?
2019. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Odavan érted ez tuti 👍
2019. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az történt hogy Bea elhitte hogy Ibolya átakarja adni neki a szüzességét aki ettől boldog volt hála neked Petra
2019. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ja és kamu történeteket mesélt Bea..

Ha egy kicsit gonddolkodnàl évekig észre se vett..

2019. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah és Ibolya nem akarja àtadni szüzességét Beának nincs ilyen
2019. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szociális szorongása van. Jó nőnek számítok és extrovertált vagyok, de kialakult egy enyhébb szociális szorongásom egy dolog miatt ebben az évben és én is hasonlóan viselkedtem minden ismeretlen körül, csak enyhébb változatban. Múlt időben írom, mert épp nemrégiben szabadultam meg tőle meditáció által

23/L

2019. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Pont azért csapongott, mert nincs tétje. Lubickolt abban hogy odáig vagy érte, de részéről semmi.
2019. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A többiekhez hasonlóan én is csak találgatni tudok, de van személyes tapasztalatom a másik oldalról.

Megismerkedtem valakivel, aki külsőre nagyon nem tetszett első ránézésre, mondjuk ki, kifejezetten csúnyának találtam. Viszonylag gyorsan kiderült, hogy iszonyú jófej, nagyon jó humora van, okos, magabiztos, és a külsejét leszámítva minden tekintetben "álmaim pasija". Eleinte úgy tűnt, én is tetszem neki, de aztán elbizonytalanodtam. Viszont attól a pillanattól, hogy kiderült, ez a pasi iszonyúan vonzó számomra, én is nagyon zavarba jöttem, így aztán nem is lett belőle semmi. Hogy azért, mert én nem tetszettem neki, vagy azért, mert ő is hasonlóan gondolkodik magáról, mint te, már sosem fogom megtudni. Szóval attól, hogy nem vagy címlapfiú, a személyiséged még lehet olyan hatással egy nőre, hogy azt sem tudja, merre van arccal. Egyébként a külső inkább a férfiak számára mérvadó, a nők java a személyiségtől tud inkább szerelembe esni.

2019. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos, hogy az a nő bánatában már alkoholt ivott, mielőtt leültél mellé. Ebből adódik a hahota a gesztikuláció, a hangoskodás stb.

Bűn ronda férfi nincs, mert (ahogy a nők mondják): ha egy fokkal szebb az ördögnél - jöhet.

2019. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!