Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves hölgyek aki fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek aki fent van társkeresőn. Mégis milyen űzenet az amire vártok ami “lenyűgöz “? Amire esetleg válaszoltok is?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 22:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem arra, hogy "szia", vagy "hello" azt annyi. Visszaírtam mindkettőnek, hogy szia meg hello, erre eltűntek. Pont 3 napja regisztráltam, de még egy normális üzenetet sem kaptam.
2019. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%

"Szia"

Alatta csatolt képként a bankszámlakivonat.

2019. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne ugyanannak a 10 nőnek írj a 100-ból, akiknek az összes többi férfi is írkál. ;)
2019. nov. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

Már jó idelye nem vagyok ilyen oldalon.


De mikor jelen voltam akkor , ha tudott helyesen írní kezdesnek jó pont volt ;)

Par levélváltasból kiderült a szándéka,ha egyeztek igényeink akkor tali.

Igény, ápoltsag, perverzség, bevállalóság, kor nagyjából stimmeljen.És ne éljen kapcsolatban !

2019. nov. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%

Olyat fogok írni, ami sokaknak nem fog tetszeni. De én ezt leellenőriztem és sziklaszilárdan ki tudom jelenteni, hogy így van több száz nő alapján.

A helyzet pedig a következő. Az, hogy mi az üzenet tartalmi az csak minimális mértékben számít. A legelső és legfontosabb dolog az a kinézeted. Ez dönt el mindent. Az összes többi csak ezután jön. A netes párkeresésben kb 90%-ban a kinézeten múlik a dolog. Igazságos-e egyetlen fotó alapján ítélkezni mások fölött? A kérdésre a választ mindenki döntse el maga. De mindenesetre ezt én kipróbáltam mindkét oldalról és tényleg ez a helyzet.

2019. nov. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig voltam regisztrálva társkereső oldalon.

Ha valaki köszönt, helyesen írt, máris jó eséllyel indult. Igen, a külső fontos, valami fogjon meg benne, a tekintete, az arca, a mosolya, bármi!


Viszont a külső nem minden, hiába jóképű az illető, ha két mondatot képtelen leírni, vagy esetleg farokszelfivel indít.


Nem szerettem, ha valaki pofátlan volt, valamint az sem szerencsés, ha úgy indított a másik, hogy nős. Ha a pénzével, az anyagi helyzetével kérkedett, rögtön tiltólistára került.

2019. nov. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Ami nekem szól, amkre lehet mit reagálni és amin érződik, hogy az illető megtisztelt annyival, hogy elolvasta a leírásom és megnézegette alaposabban a képeimet. Hogy most ki hogy néz ki, az addig számít, amíg jobbra húzom. Utána ha nem normális, nem látszik rajta, hogy szokott gondolkodni, akkor inkább ellopok egy kirakatbábut, az legalább nem hisztizik az unalmassága mellé.
2019. nov. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a baj, hogy a legtöbb pasi nem tud/akar beszélgetni egy nővel. Csak izzad egy sort, hogy kapcsolatba lépjen vele, mindezt arra alapozva, hogy jól néz ki, de hogy amúgy emberileg semmi közük egymáshoz és hogy qrvára nem szórakoztató az a beszélgetés, az nem érdekli. Nem veszi észre magát, csak teper a semmire. Pedig ez egy kapcsolatba de még egy talira sem elég...
2019. nov. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

1: Én is visszaírtam eleinte a sziára és a hellora, aztán nekem is elűntek. Ma már ilyet nem teszek.

Kérdező: olyat írj, amiből látszik, hogy elolvastad a lapot, és nem csaka képeket nézted meg. Nekem pl. az adatlapomon kérdés is van, hogy lássam, megnézték-e? De enélkül is látom, hogy nem, 95%-a a leveleknek kuka, mert a Kisalföldről vagyok, és a másik pl. a Tiszántúlról ír, vagy dohányzik, gyereke van, 60+-os, látom, hogy másik név van ott (copy,paste)...

2019. nov. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Értem én de rengetegen ki se töltik az adatlapot meg van 1 kép . De kb a válaszaitok alapján igen szimpatikusak vagytok mert amiket írtok azok alap dolgok lennének . Aki pedig a távolságot írta arra a véleményem az hogy azzal se kell elzárkozni mert ha passzol minden úgyis megoldódik mérlegelni kell kinél praktikusabb és össze költözni .

Amugy én 33 vagyok és sajna kb azt látom hogy bármerre nézek mindenki a telefont bújja kb fel se néz igy meg nehéz indítani .

2019. nov. 23. 06:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!