Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek olyan idősebb (50+) nővel akinek több mint 40-50 férfival volt dolga?

Figyelt kérdés
Volt házas is, de inkább szeretői és alkalmi kapcsolatai voltak.

2019. nov. 22. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Ma láttam egy olyat akivel igen, de ő naaaaagyon jól nézett ki. Úgy értve, hogy tényleg nagyon. Stílusosan elegáns, középkorúakra nagyon nem jellemző fiatalos frizura (nem nagymama-haj) és hát... övön alul "övön aluli ütés" volt a látvány.


De még jó, hogy az ilyen lamentálásoknak semmi értelme, az életben senkivel nem fogok összejönni :D Csúnya is lenne, egy ilyen karakter, mint én, nem is volna lehetséges.

2019. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

nem ezért jönnék vele össze. De igen, ha megfog a személye, akkor igen.


budapesti férfi

2019. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Kor nem számít (csak 20 fölött legyen). Ahogyan a múlt sem számít, mert szerintem nem a lényeg, hogy a múltban mi volt, hanem az, hogy most milyenek vagyunk.
2019. nov. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Kitudja melyiktől szedett össze valami nyavaját ami lappanghat benne.
2019. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Amúgy volt egy 53 éves barátnőm. Ruhában nagyon dühösen nézett ki, pl ahogy feszült a posiján a nadrág. De pucéran igencsak kiábrándító volt.

44F

2019. nov. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a múltja,ha felizgat,ha felkelti érdeklôdésem,akkor nincs akadálya 😊
2019. nov. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ibron185 válasza:
58%
Nagyon szivesen! Érettek édesek finomak és istenien bánnak a pasikkal!
2019. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
hol az a csaj?
2019. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Bakker nem esik le hogy férfi kérdező vagyok?

Komolyan itt senki nem használja az agyát csak a farkát?


Azért tettem fel a kérdést mert ilyenbe futottam, és kiváncsi lettem volna a névtelen tömeg átlag válaszára.

Erre jönnek az ismerkedős privátok!

2019. nov. 23. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!