Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy idősebb nővel ennyi évesen?

Figyelt kérdés

Szóval én 26f vagyok, ő 33 éves és elég jól kijövünk. Viszont sokat gondolkodom rajta, hogy sajnos pont egy vízválasztó ez az életkor a nőknél és ezért nem lehet hosszútávon működőképes (elsősorban a gyerekbvállalásra gondolok, emrt én még sokáig nem akarok).

Ti mit gondoltok? Belemennétek, ha tudjátok, hogy ez sajnos nem biztos, hogy hosszú távú kapcsolat lehet...


2018. aug. 21. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
a nőtől függ mit akar, ha meg akar állapodni, akkor hagyd.
2018. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
2%
Taszítanak az idős nők, úgyhogy nem. Meg én is taszítom őket. 28F (De 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál.)
2018. aug. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Kb. 25-nek néz ki :)

amúgy állítólag nem akar gyereket meg el van egyelőre, de félek ez hamar meg tud változni, hmm van mit megrágni :)

2018. aug. 21. 16:39
 4/25 anonim ***** válasza:
27%

Nem nagyon értem az ilyen nők lelkivilágát (már ne haragudj kérdező). A ti esetetekben nem olyan gáz a korkülönbség, de azért már láthatóan téged is zavar.

Én azt nem értem, hogy az ilyen nők hogy tudnak náluk fiatalabb férfit férfinak tekinteni. És igazán ezt fordítva sem értem. Hogyan tudják megérteni egymást, amikor teljesen más biológiai, meg lelki szakaszban élnek épp.


Nem akarok senkit elitélni, mert látom hogy működik, csak nem értem, és fura kívülről a dolog. Fura, hogy azt mondják rá, hogy ilyenről álmodtak mindig... ezt például nemn tudom elképzelni. Kicsit olyan, mintha megalkuvás lenne a dolog, vagy csak az egyik fél akarja, és ő irányít.

2018. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
1%
Én csak a kérdező miatt aggódok, mert a 33 éves nő, az hamarosan ráncos lesz, megerszkedik a melle, aztán kész, vége. Még él 50 évig, de senkinek nem fog kelleni.
2018. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
Sosem jöttem össze nálam idősebb nővel, még szexkapcsolatra sem, és most már biztos nem is fogok...
2018. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 he84 ***** válasza:
100%
Csak mert egy nő idősebb, nem hátrány. Ennyi erővel ha a férfi idősebb, az is hátrny lehetne, mert ő is idővel megöregszik stb.,... Akinek meg elég ahhoz, hogy ne legyen idősebb nővel, mert majd hozzáképest előbb megereszkedik a melle és ráncosodni fog, az nem érdemli meg, nem becsüli meg és inkább csak a teste kell neki. Ám ez hasonlóbb, egykorúaknál is igaz, hogy csak mert valaki idősödik és később lesznek jelei, majd ezért nem, hát szánalmas, felszínes és szomorú,...
2018. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
4: Még szerencse, hogy itt vagy te, aki megmondja, hogy ki milyen lelkiszakaszában van az életének. :)
2018. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f_szomat problémáztok ezen a korkérdésen. Van akinek működik, van akinek nem. Élő példákat ismerek arra is hogy működik. Csak is személyiség kérdése az egész. Mi az a 6-7 év. Semmi. Ideje lenne elfogadni már a társadalomnak azt is ha a nő az idősebb. Mindenkinek magánügye kivel jön össze.
2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan nem értem...33 éves nőt van aki öregnek mond?Mert OK, idősebb mint a 26 éves srác, de még véletlenül se öreg. És annyira nincsenek is eltérő életszakaszban.

26 évesen már vélhetőleg te, kérdező is dolgozol, ahogy a nő is.


Az se biztos,hogy Ő most azonnal szülni akar, sőt, lehet,hogy évek múlva se, manapság ez eléggé kitolódott.

DE: ha téged zavar a kora, és kétségként merül fel Benned a folytatás, akkor hagyd a kapcsolatot.

Mellesleg megjegyzem: nem tudom hány házasság/tartós kapcsolat ért véget a korkülönbség miatt...


Én se vagyok a nagy korkülönbség híve, de ez a pár év igazán nem lehet mérvadó.

2018. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!