Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, de bonyolult?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 éve ismerjük egymást, nagyon szoros barátságunk sosem volt, de azért valahogy mindig felbukkantunk egymás életében. Még megismerkedésünkkor nem volt kapcsolatban és itt szúrtam el,hogy nem léptem hiszen szerintem kölcsönös volt a szimpátia. Nekem azóta is tetszik, kettesben nem szoktunk találkozni, de a baráti társaságunk közös így havonta azért összefutunk 1x-2x, ilyenkor mindig egymás közelében vagyunk. Legutóbbi bulizásunknál is egymás közelében voltunk, ha nevettünk mindig rám nézett,kereste velem a szemkontaktot és sokszor dőlt rám, érintett meg és viccelődött,minden olyan volt mint a megismerkedésünk elején. Azonban van egy kis bökkenő,most párkapcsolata van, azt azonban nem tudom, hogy mióta és hogy hogyan érzi magát a kapcsolatban. Nekem hihetetlenül tetszik és rossz tudni,hogy kapcsolatban van,de nem szeretném ezt tönkre tenni. Én úgy veszem le hogy nem vagyok ennek ellenére sem közömbös számára. Mit csinálhatnék? Csak örlődöm hónapok óta.
2019. nov. 23. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólj britney spearsnek
2019. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!