Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már valaha "bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már valaha "bonyolult kapcsolatban"? Ha igen, hogy nézett ki ez a dolog, mivel érdemelte ki ezt a jelzőt?

Figyelt kérdés

Sok helyen látom ezt nőknél kiírva - pl. a Badoo-n vagy Facebook-on - hogy "bonyolult kapcsolatom van"/"bonyolult kapcsolatban". Aki ezt így kiírja, annak milyen "állapotú" a kapcsolata, miért használja rá ezt a szókapcsolatot?


Aki ilyen viszonyban van, az már valamilyen szinten keresi belőle a kiutat, és akár el is lehetne csábítani? Vagy ez ugyanúgy teljes értékű kapcsolatnak számít, mint egy jól működő?


Aki tehát pl. Badoo-ra vagy FB-ra kirakja ezt, az milyen indíttatásből teszi? Megmentőt keres, vagy csak simán ez a jelző írja le a leginkább hűen a kapcsolata aktuális állapotát? Hogy látjátok ezt a témát, voltatok már ilyenben?



2017. dec. 1. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

“Bonyolult kapcsolat”=

a, én szeretem, de ő csak dugni használ

b, szerető vagyok

c, elvileg szeretjük egymást, de még gyerekek vagyunk egy kapcsolathoz, nem vagyunk képesek a normális kommunikációra

d, agyba-főbe csaljuk egymást, és játszmázunk ezerrel

e, egyéb nyomorékság

2017. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pl nálam volt, hogy ment a bizonytalanság hogy a volt barátnő vagy én... elég bonyolult ez szerintem :)
2017. dec. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy kezdtünk hogy csak szexelünk és barátság extra aztán jöttek a féltékenységek tőle meg a kimondatlan szavak aztán hogy szeretlek ...elég bonyolult volt idáig eljutni....
2017. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl.valofelben vannak kulonelnek.Egy ismerisomnel is ez van kiteve,mar nem elnek egyutt de meg hazasok.
2017. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!