Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy óra buszon, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy óra buszon, vagy vonaton eltöltött beszélgetés után elmennének randizni egy addig ismeretlen fiúval?

Figyelt kérdés
Persze úgy értve, ha addig kicsit szimpatikus is volt.

2019. nov. 24. 07:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Egy randi nem a világ, ha nyilvános helyre mentek, kávézó, ilyesmi, akkor semmi gond nem lehet.

Én simán mennék. De nem a lakására.

2019. nov. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként írok.

Ha tényleg van ilyen és megvan az elérhetősége is akkor próbáld meg. Inkább egy nem mint egy talán... Egyet bánok eddigi életemben az pedig egy ilyen lány elszalasztása.

2019. nov. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan párt, akik vonaton találkoztak először, már össze is házasodtak. Úgyhogy van ilyen. Én is elmennék, ha az egy óra alatt levesz a lábamról az illető.
2019. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Velem előfordult, hogy egy buszon megismertem egy lányt, elhívtam randira, eljött, szóval nem elképzelhetetlen.

30/F

2019. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2019. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Meg is fejelném, ha nem hagyna nyugodtan utazni, olvasni vagy zenét hallgatni...
2019. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
# 6 nem ez volt a kérdés, itt az 1 óra beszélgetés már megtörtént, és a nő is akart beszélgetni
2019. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
En màr vonaton felmértem a terepet. Nagyon jokat beszélgettünk de olyan szinten hogy röhögögörcsöt is kaptunk egyik tematol, de olyan kerdeseknél pl mi a törzshelye hova jàr, nyitott lennèk azokra, teljesen elzàrkozott, zsakutcàkat valaszolt, nem javasolt màs közös pontokat, nem volt nyitott a vonaton kivülre is atvinni a dolgot annak ellenere hogy spontan elsö par mondattol kezdve szinte rögtön kialakult köztünk pedig egy szuper jo hangulat.
2019. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

Nem egy ilyen eset volt.

Volt olyan is akivel mikor beszelgettem felszallastol elrepült az idö ugy hogy pillanatoknak tünt (2 ora)ut es olyan volt mikor megerkeztünk mintha csak most szalltunk volna fel, az illetö is csak pislogott hogy jé megerkeztünk? Ö udvariasan nem razott le, elvitt a koliba kocsival, es utana nem kert el szàmot, semmit.


Ezeken kivül is nem egy esetben a vonaton elég voltam nekik többet nem akartak. Pesig nem vagyok ronda

2019. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha szimpi és tetszik, akkor igen.

De azt azért tudd, hogy a jó beszélgetés nem feltétlenül jelent vonzódást is. Mindenesetre próbáld meg, nincs mit vesztened.

2019. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!