Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Butaság ráírni egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Butaság ráírni egy ismeretlen lányra ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Nem tudok róla semmit, csak annyit, amit a képekről látok. Nem is láttam még soha, de mindig beadta a Facebook, hogy jelöljem be. Meg is tettem és el is fogadott nemsokára. Gondoltam rá, hogy megpróbálom, miért ne, de nem is tudok igazán mit írni. Egyedül annyi bátorít, hogy a 800 valahány követő közül akiket nem fogadott el, van több ismerősöm is, tehát mi van ha mégiscsak szimpatikus vagyok neki?

2019. márc. 17. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Érdemes ráírni, főleg, hogy más férfiakat nem szokott visszajelölni, téged meg igen, lehet, hogy lát benned valamit.
2019. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Én nem annyira szeretem ha ismeretlenek írnak rám Facebook-on, de igazából egy próbát megér. Főleg, hogy vissza is jelölt.
2019. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2019. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem butaság.

Viszont picit az, ha valaki úgy általában nem tud ismerkedni és az internettōl várja a megváltást.

2019. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos azért ajánlotta fel a face ismerősnek mert van közös ismerősötök. Ha így van közös ismerősön keresztül érdeklődj Utána. Ha nincs közös ismerősötök más a helyzet, teljesen idegenként, úgy,hogy nem tudsz Róla semmit, óvatosan bánj a ráírással.


Próbáld meg egy "köszönöm,hogy visszajelölöltél!" mondattal,még akkor is, ha nem most jelölt vissza. Meglátod hogy reagál. Ha szimpatikus vagy Neki vidd tovább a szálát, ha egy szmájlit küld vissza nem biztos,hogy érdemes próbálkozni.


Miért van ennyi követője? Csak helyes, vagy valami egyéb tevékenység kapcsán sokan ismerik?

2019. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Kicsit valóban idegesítő lehet ha boldog-boldogtalan írkál a Facebookon, különösen ha tök ismeretlen is egyébként.
2019. márc. 17. 13:12
 7/10 A kérdező kommentje:

Van közös ismerősünk néhány, de nem vagyok senkivel annyira jóba, hogy csak így érdeklődjek iránta. Nem akarom magam lejáratni sem, nem tudom mit szólna hozzá ha csak annyit írnék, hogy köszi, hogy vissza jelöltél.

Egyébként ahogy látom nem csinál semmi érdekeset, egyszerűen csak szép.

2019. márc. 17. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem szoktam csajozni, félek kicsit. Nagyon ritkán jelölgetek embereket, ismeretleneket meg főleg, de őt mindig első helyen adja ki, gondoltam lesz ami lesz. Volt már, hogy más szintén ismeretlent jelöltem be, de ők el sem fogadtak. Ki, hogy veszi az ilyesmit ez olyan.

Valami ürüggyel lehet jobb volna, de azt meg nem tudok keríteni.

2019. márc. 17. 13:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Irj rá bátran, utána kiderül hogy szimpatikus vagy-e neki, esetleg le akarna koptatni. Engem is bejelölt pár hónapra egy srác, miután visszaigazoltam rámírt, hát az eleje döcögősen ment, mert nekem nem volt éppen aktuális az ismerkedés, de írt utána többször is, felfigyeltem rá és megkedveltem. Szóval bátraké a szerencse, írjál neki nyugodtan, max leráz, de legalább tudod hogy mi a helyzet.
2019. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És lett is valami vagy csak pusztán megkedvelted mint barát?
2019. márc. 17. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!