Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnal hogyan àllnàl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnal hogyan àllnàl olyanhoz aki tarskerin igy nyilatkozik?

Figyelt kérdés

"Igazabol en foggal körömmel nem keresek pàrt, de nyitott vagyok mindenre"


Egy munkajaval nagyon elfoglalt emberröl van szo.


Szoval en speciel fontosnak tartom azt hogy legyen pàrom, es plane hogy en is fontos legyek neki azaz ne félvàllrol vegyen màr ha lehetne, es plane nem vagyok nyitott "mindenre", azaz attol még hogy spontan vagyok annyira mégis tudatos hogy nem fogadom el hogy ha kaland lesz belöle akkor egye fene csak egy kaland lett.


Mindezeket leszamitva aki igy indit az nem azt sugallja valahol hogy a masik fél alapbol le van sz.rva mindegy mi lesz csak az szamit ideig oraig jol erezte magàt?


Igazabol nekem ez a nyitoszöveg kicsit azt sugallja hogy:

Ismerkedem veled de màr most leszögezi hogy ne èljem bele magam semmibe, nem fog különösebben energiat ölni semmibe, mert lesz.rja mi lesz.


2019. nov. 24. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még azt jelenti, hogy nem görcsösen keres párt, nem ettől függ az élete, és nem jön össze akárkivel, csakhogy legyen valaki.
2019. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De nyitott "mindenre"

Ergo ha ratapad valaki akkor jöhet a sültgalamb is mindegy, hogy vki van vagy nincs.


Plusz raadasul nem kerdez nem erdeklödik.

2019. nov. 24. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így álltam hozzá. Részemről ez a mondat annyit jelentett, hogy nincs szükségem kapcsolatra, jól érzem magam így is, elsősorban inkább elváráaok nélkül meg szeretném ismerni a másikat és nem érezni a nyomás, hogy "akkor nekem most össze KELL vele jönnöm, vagy ezzel kapcsolatban muszáj valamit mondanom az első randi végén, hogy véletlenül se érezzük jól magunkat, csak azt a pillanatot hajtsuk, mikor valaki a párunk lesz), de ha egy arra érdemes emberrel találkozom, nagyon szívesen benne vagyok a dologban.


Illetve még azt is értettem ez alatt, hogy igazán nem tartozom kezdetben senkinek randival, számadással, nem kérheti rajtam számon, hogy így hogy lesz párom, mert nem ez a célom, hanem jól érezni magam, megismerni új embereket a fő feladataim mellett és aki beleillik az életembe és akivel jó lenni, azzal lehet tovább tervezni.



De ismerek olyat, aki ezzel pont, hogy a felelősséget tolja le magáról és játszadozik meg hülyét csinál a másikból, aki beleéli magát, aztán mikor számonkérik rajta, hogy miért egy következetlen f..., aki azt sem tudja, az élettől mit akar, nemhogy mástól 2 hónap után sem, akkor vissza tud nyúlni ehhez a mondathoz, hogy ő aztán nem ígért semmit, ha például dugtatok és lerázott, holott előtte játszotta a szerelmeset, az is a te bajod, ha ezt elhitted.

2019. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De mintha ennek a nyitoszövegnek egy alapbol törtenö eöutasitas lenne valahol a filingje. Nem?

Pl nem pozitivan vàrakozva agyal azon miket vàr minek örülne hanem ez a mindegy mi lesz nem erdekes nem kell irnod sem ha ugy erzed "effekt"

2019. nov. 24. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha en olvasnam ezt a bemutatkozast,a kovetkezoket ereznem:

-nem foggal korommel keres-nem hataridos melokent tekint a parkeresesre,hogy jovo ho 1-ig KELL VALAKI kulonben eret vag magan.NYitott mindenre-Nem utasit el csak azert,mert sovanyabb/koverebb/alacsonyabb/magasabb/szeleburdibb/komolyabb stb stb vagyok annal,ami a fejeben van az idealis partnertol.Osszessegeben szamomra inkabb pozitiv a kicsengese,nem affele lesz*ros.

2019. nov. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nekem nagyon az jön le, hogy azért képzelegsz, meg riaszt el ez a mondat, mert te viszont görcsösen, határidőszerűen akarsz kapcsolatot és megpusztulsz, ha valakivel úgy kell ismerkedned, hogy emberként akar értékelni és megismerni és nem kapcsolatot akar, mert nem hiányzik neki egy kolonc, nem unatkozik annyira és tudja, hogy egy párkapcsolat is lehet olyan szar, sőt sokkal szarabb, ha a nem megfelelővel mész bele. Ezért kivár és válogat és ha nem viselkedsz téged is kiszelektál, mert nincs rád szüksége, csak nyitott rád.
2019. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem ez a gondolat nem riasztana el ha mondjuk altalanossagban olvasnam mint pl itt meg is értem a mögöttes tartalmat.

Engem az riaszt el hogy ez nekem van cimezve szemely szerint.

Mindjart mas lenne pl ha adatlapjan olvasom.

2019. nov. 24. 15:49
 8/8 A kérdező kommentje:

Nezzük akkor ugy mi lenne ha ezt az elsö randi utan vàgnà be vki aki felè mondjuk te megnyilsz erzeseid pozitivak izgalmasan vàrod a tovabbiakat stb erre jön ez a duma.

Csak hogy jobban erthetö legyen

2019. nov. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!