Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után 1 kisgyerekkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 1 kisgyerekkel, találtatok magatoknak új társat? 30N

Figyelt kérdés
Csak nők válaszát várom..köszönöm 🙂

2019. nov. 25. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, találtam.

Nem áll meg az élet.

Az ex lelépett, lesz@rja a sajátját, a mostani párom aki már a férjem, a tenyerén hordozza sajátjaként, ahogyan engem is.

2019. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
*saját gyerekét
2019. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Egy ismerősöm is talált és pedig ő még 30 éves sincs. A pasit nem zavarja a gyerek sőt szereti az apja meg magasról tesz rá.
2019. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt azt mondta, hogy örül neki, hogy még kisebb a gyerek.
2019. nov. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem. De én előtte sem voltam "kelendő". Szerintem aki régen kellett a férfiaknak, és a gyerek mellett sem pusztult le kívül-belül, az jó eséllyel talál. Az itteni (nem csak erre, hanem a többi hasonló kérdésre) válaszolók tapasztalata is ezt mutatja, és én is ezt látom magam körül.
2019. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem. 10 évig próbáltam, de mára feladtam. Szörnyű a kínálat és a hozzáállás. Inkább egyedül, de nyugodtabban élek már.
2019. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Anyum 2 naggyal is talált 40 körüliként. :D Ismerek egy párt, ahol a nő 35 körül van egy 10 éves gyerekkel és ő is talált. Mondjuk ők egy ideje ismerték egymást, mert közösen játszottunk páran. /Videójáték, nem gruppen... :D/
2019. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, egy szintén elvált, gyerekes férfit. 10 éve vagyunk együtt, azóta a férjem. Mi pont a gyerekek révén ismerkedtünk meg. A nővérem is talált párt, ő is szintén gyerekes férfit, bár ott a gyerekek között 10 év van.
2019. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

24 voltam, mikor az exemmel különmentünk, a gyerek 3 éves volt akkor. Voltak utána kapcsolataim, de egyik sem lett komoly ilyen-olyan oknál fogva. 27.szülinapom előtt jöttem össze a mostanival, azóta lett 2 közös gyerek is.

31N

2019. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha csak nők válaszát várod, akkor a kérdés helye a homo kategória. :D
2019. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!