Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan kerestek magatoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kerestek magatoknak párt? 21f

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy majd egyszer te is megtalálod az igazit. Rohadtul nincs senkim, van pár megszokott haverom, 1-2 lány barátom de azokkal sem tartom mindig a kapcsolatot. Mostmár nem járok el bulizni sem mert rájöttem hogy hülyeség, semmi sem történik, csak hiába költöm a pénzt. Miért mindják azt sokan hogy majd jön magától? Hát rohadtul nem. Ha nem erőltetem meg magam hogy odamenjek egy vadidegen lányhoz, vagy ha nem írok rá egy idrgenre nem történik semmi. Mindig minden a régi. Még soha nem volt komoly kapcsolatom. 1-2 rövid kapcsolatom volt az is csak azért mert leszólítottam vagy ráírtam. Másképp nem is ismertem volna meg. Hogy tudnék úgy barátnőt szerezni hogy ne görcsöljek folyton hogy jaj oda kell menjek. Mindig olyan hozzáállással megyek neki a dolognak hogy "gyerünk csajozni". Nálam soha nem történnek spontán a dolgok. Pedig úgy szeretném
2018. okt. 9. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig nálam pontosan ez történt...eljártam bulizni és mind a 6 (hosszabb távú) eddigi nőmet így ismertem meg + 4 alkalmi qrás. Az hohy nem jársz sehova mert "felesleges pénzköltés", mennyiben növeli szerinted az esélyeidet? A gép elől hogy ismerkedsz?
2018. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Mindig olyan hozzáállással megyek neki a dolognak hogy "gyerünk csajozni"." - pont ezt hagyd el, 5zarj bele mindenbe és csak élj! Azért görcsölsz, mert mindent arra teszel fel, pedig csak hagynod kellene, hogy ösztönből menjen minden. Nem egyszerű, de meg kell tanulnod elengedni ezeket a helyzeteket és nem valamiféle tétet látni bennük.
2018. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.. 21f
2018. okt. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!