Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan szerencsecsomag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan szerencsecsomag rajtam kívül, aki Újév napján dolgozni fog?

Figyelt kérdés

Biztosan segíti majd ez az amúgy is rózsás helyzetemet, hogy a számomra nem létező szilveszteri buliban megismerhessek valakit. 😂


Kort, nemet.


2019. nov. 26. 01:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Menj táppénzre. Én mennék kivezették velem a maradék szabit, így eléggé hosszú lesz ez a kis "pihenő".

Párom az nincs, de buliba nem megyek, valahogy az nem az én világom...

2019. nov. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyedül élek és nekem olyan fajta "szerencsecsomagom" van amelyik bújós és dorombol (és nagyon fél, ha petárdáznak😐), ezért én a szilvesztert kompletten kikértem.

Mivel készenléti jellegű munkát végzünk (24), ezért nálunk van egy ilyen megállapodás a kollégák között, hogy vagy karácsony környéke, vagy a szilveszter szabad. :) 24-én bent fogok dekkolni, de nem gond. 😅 Családhoz majd másnap megyek látogatóba.


41F

2019. nov. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem fogok dolgozni újév napján, mert se munkám, sem párom nincs. Viszont lelkiekben készülök egy műtétre amit el kell hogy végezzenek rajtam.

Azért szívesen cserélnék veled, ha gondolod beugrom helyetted arra az egy napra.

Legalább velem is történne valami.

2019. nov. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
A szülészeteken biztosan lesznek, akik dolgozni fognak. Egyesek versenyt csinálnak abból, hogy az ő gyerekük legyen az év első babája. :-)
2019. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Volt, hogy karácsonykor dolgoztam, de szilveszterkor nem.

Már nem vagyok azon a munkahelyen (diákként dolgoztam ott), de a mai eszemmel inkább én is szilveszterkor illetve Újév napján dolgoznék, mintsem karácsonykor.

2019. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Nov. 30-dec.10 szabin vagyok, de már betábláztam magam a hétköznapokra, egy másik helyen leszek hajnali beugrós, illetve az egyik nap egész nap.

Dec. 24.6-14

Dec.25 pihenő, akkor van a lányom születésnapja (7.)

Dec. 26.6-14

31.6-18

Jan 1.10-22

28/F

2019. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Csak szilveszterkor lehet ismerkedni?
2019. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jujj cicás pasiii
2019. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Sajnos itt nincs munkanap január 1-jén, de szerintem december 31-én is maximum délig leszünk. Már szervezem, hogy ne töltsem egyedül a szilvesztert, s nem is fogom egyedül tölteni. Nos, ezt ti miért nem tudjátok megtenni az önsajnálatotokat felülírva?
2019. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!