Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hangzik rosszul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hangzik rosszul, hogy egy hulladékgazdálkodással foglalkozó cégem van az osztrákoknál?

Figyelt kérdés

Nem értem miért van, de az osztrák nőknek jobban bejövök, mint a magyaroknak. Nem azzal van a gond, hogy a cég nem itthon van, innen nagyon sokan alapból is átjárnak dolgozni.

Csak arra, hogy cégem van, sokszor elég fura reakciókat kapok a magyar nőktől. Pláne amikor kiderül, hogy hulladékkal kapcsolatos.

Pedig ebben hatalmas potenciál van, nem nagy cég, de szépen meg lehet élni és tisztességes béreket tudok adni 2 tucat embernek.

Teljesen zöld, szóval van jövője és sok EU-s támogatást is szoktam elnyerni.


Itthon ez miért hangzik rosszul?


Meg amit nem értek még, vannak akik egyenesen úgy állítanak be, mintha valami rabszolgatartó lennék és meg sem dolgoznék ezért a pénzért, csak másokon élösködnék.

Meg ilyeneket szoktam kapni itthon, hogy "ha céged van akkor neked könnyű". Miért lenne bármivel is könnyebb nekem, mint másnak? Amit én megcsináltam, azt bárki megcsinálhatta volna, lehetőség adott volt. Tudás, munka és kitartás kérdése. Akárki alapíthat céget..


2019. nov. 26. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Szevasz kukás!

Mennyit keresel havonta? :)

2019. nov. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az én bérem havi nettó 5000 euro a cégemben.

Ami megmarad profit, azt meg bővítésekre költöm.

2019. nov. 26. 14:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hangzik rosszul, a lényeg hogy van munkád.
2019. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Azért hangzik nekik rosszul, mert ennyi az IQ szintjük.
2019. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy környezetvédelemmel foglalkozol. Végülis ez igaz.
2019. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Újhasznosítással foglalkoztok, vagy csak válogatással? Komolyan kérdezem. :) Sajnos németül nem tudok, viszont érdekesnek tűnik így elsőre a céged. Főleg ha inkább az előbbi jellemzi a profilotok. Mondjuk nem vagyok nő, de "kezdő" mérnökként lehet, lenne benne kihívás. :D
2019. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amiért az is zsigeri ellenszenvet vált ki a legtöbb emberből, ha valaki patológus, kórboncnok vagy temetkezési vállalkozó, pedig ezek is tisztességes és fontos foglalkozások.
2019. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik rosszul, engem a távolság jobban zavarna.
2019. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan amikor azt hallják, hogy hulladék rögtön az alkoholista kukás emberekre asszociálnak. Egyébként gratulálok a sikereidnek!
2019. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Bizonyára képzettársítják hozzá, ami idehaza történik az eus támogatásokkal....ellopják...
2019. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!