Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nők azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők azt mondják "a belső a fontos", miközben külső alapján választanak maguknak párt? Illetve ha valóban a belső lenne a fontos, miért foglalkoznak annyit a külsejükkel?

Figyelt kérdés

2019. nov. 27. 20:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Akik ilyet írnak, azok vagy nem ismerik magukat, vagy direkt nem mondanak igazat, hogy jobb színben tűnjenek fel mások előtt.
2019. nov. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
85%

" Amennyiben megvan a külsőd ( feltétele,hogy járjon veled) utánna jönnek a többi követelmények a belső,amit szeretne. ( ez tipikusan Önző tulajdonsághoz tarzozik)"


Ez a normális. Hiába tetszik, ha nem illünk össze. Ha te ezt nem így gondolod, akkor te is a primitív lény vagy, akivel kb. egy mondatot sem váltanék.

2019. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
85%

»Miért van az, hogy a nők azt mondják "a belső a fontos"«


Én például SOSEM mondtam, sem itt, sem a való életben. Meg nem is mondanám, mivel nem így van.

2019. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
83%

A belső ezerszer fontosabb!

Azt nezem meg eloszor hogy hogy nez ki, azt hogy hogyan mozog, figyelem a reakcioit, a tekintetet. Ha ez tetszik johet a belső, a szemelyiseg, a lelek.

De ha nem tetszik a belső, nem fogok vele lenni. :)

2019. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
26%

Mert a nőket alapvetően úgy szocializálják, hogy minél jobb színben tüntessék fel magukat. A férfiakat pedig úgy, hogy dominánsak legyenek, könnyen konfrontálódjanak.

Erre jön még rá, hogy sok nő nincs szembesítve és nincs rákényszerülve, hogy átgondolja bizonyos dolgait. Ha valamit mond és nem értenek vele egyet, akkor úgyis lesz valami palimadár a friendzone-ban, aki felnyomja kicsit az önbizalmát és egyetért vele.

2019. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
15%
12 Én úgy látom te lehetsz primitív! Azt sem fogtad fel,hogy amit írtál mi köze van az Én általam leírtalhoz és a kérdés tartalmához. Egy megkeseredett p..csa vagy csak
2019. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
70%

Mert a férfiak nem a külső alapján választanak párt?


Ugyanmár

2019. nov. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki külső alapján választ, aki mást mond az hazudik.

A belső csak utána lesz fontos, mikor már együtt vannak.

Ezért szívja meg aki csúnya, mert ha nem tetszik a másiknak, akkor az sem számít milyen a személyisége.

2019. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem vagy valami nagy IQ betyár, ha erről komolyan kérdést kell kiírnod...

SENKI sem férfi, sem nő nem járna olyannal, akihez nem vonzódik. Jó esetben. Rossz esetben belemegy, aztán akarva akaratlanul is összetöri a másikat, holott előre borítékolható volt, hogy ez lesz.

Szóval de, fontos a külső. Alap dolog szerintem egy embernél, hogy legyen ápolt, és igénye a higiéniára. Nyilván már itt sem mindenkinek ugyanaz az elvárása. Pont ugyanúgy, ahogy nem mindenkinek ugyanaz az arcforma, vagy testalkat jön be.

Ha a vonzalom megvan, akkor nyilván a következő kérdés, hogy személyiségileg, céljaiban összeillenek-e. Itt lép be a belső. Mert hiába vonzó valaki, ha számomra elviselhetetlen, folyamatosan veszekszünk, gyilkoljuk egymást.

Ha külsőre nem vonzódom hozzá, sőt, undorodom tőle, de a személyisége jó, akkor havernak, barátnak oké, de enyhén szólva is kellemetlen lenne, ha intim viszonyba kényszerülnék vele. Ez kinek lenne jó...? Ha kb 0 lenne a szex, mert nem tud beindítani, nem kívánom.

Vagy te járnál egy büdös, eltorzult arcú, alaktalanul elhízott nővel, csak mert kedves, és jószándékú?

2019. nov. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
35%

Persze, hogy hazudoznak. Az egész életük egy hazugság, nézd már meg, herceget keresnek a tv-ből, azt mikor kilépnek az ajtón, rájönnek, hogy a város ahol él büdös. Miez már? Neki jár... :)

10-essel egyetértek. Jól leírta, a másik meg:


"Erre jön még rá, hogy sok nő nincs szembesítve és nincs

rákényszerülve, hogy átgondolja bizonyos dolgait. Ha valamit mond és nem értenek vele egyet, akkor úgyis lesz valami palimadár a friendzone-ban, aki felnyomja kicsit az önbizalmát és egyetért vele."

Egoista, nárcizmus, mert semmi más nem számít csak "én én én...", s mind1 h ki a felnyomó, s ezért a végletekig képes hazudozni (lásd photoshoppolt instagramok, fényképek, szelfik..., ezek mind a betegfejű önző és ösztönlényekre jellemzőek).

32f

2019. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!