Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vizsgálják saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vizsgálják saját magukat a nőknél sikertelen férfiak?

Figyelt kérdés
Én sem értettem mi a sikertelenség oka, amíg össze nem hasonlítottam magam néhány nők által kedvelt férfival. Teljesen más vagyok. Én nem nézek ki jól, egyszerűen kövér testalkatú vagyok. Nem szeretek csak úgy beszélgetni senkivel. Emellett nekem nincs túl sok pénzem sem, egy átlagember vagyok. Szerintem ha ezt mindenki végigvezetné önmagára nem lenne annyi bizonytalansága.
2019. nov. 28. 11:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Mert ez b..romság. Nincs értelme másokhoz hasonlítanod magad.

Pl. egy nincstelen hajléktalanok képest meg gazdag vagy, egy éhező afrikai emberhez képest tehetős vagy, na erről csak ennyit.

2019. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%

Áruld már el, annak mi értelme, ha egy életen át szerepet játszol, ami nem te vagy? Már ha egyáltalán sikerülne... Az ilyen pár hónap alatt kibukik amúgy is.


A kérdésben van igazság, de nem ebben a formában... Ahelyett, hogy egyenesek más emberek életével foglalkoznának, növeszthetnének maguknak jellemet meg egyéniséget. És random kanokra flexelés meg nőkre recskázás vagy ragelés helyett járhatnák a maguk útját és néha produkálhatnának olyan dolgokat is, ami a saját fejükből pattant ki, majmolás meg nézelődés helyett. Annál szexibb úgysincs.

2019. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűbb nekik rondán meg dagadtan is várni a jó nőt. Nem ám magukba nézni, hogy sérüljön a nagy ego. Amúgy az a felfogásuk, hogy a ronda nők nem is léteznek, a vonzóbb nők mind átlagosak és az agyonszerkesztett, retusált képű a szép. Persze ők maguk nem rondák, hanem átlagosak. Hát hogyne.
2019. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

#2


Ja, feltéve ha "menő hobbiról" van szó, nemhiszem, hogy az éremgyűjtemény vagy egy gagyi félkész novellaszerűség bárkit is érdekelne. Nekem mindkettő van. És ahogy elvárhat pont senkit nem érdekel.

2019. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4: 16000 oldalt írtam 14 éves korom óta. Nekem tetszene.
2019. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak írásaim, ki is adtuk többünk munkáját, de nem kereskedelmi forgalomban. A kövérség a bajod, nem az, hogy csóró vagy. Azt megjegyezném, hogy a legtöbb csóró nem azért az, mert ne tudna pénzt szerezni, hanem azért, mert a gondolkodása csóró.
2019. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%

Ja, és így van ez mindennel. Csak nem gondolod, hogy én a párom miatt álltam neki bárminek, amit rendszeresen szeretek csinálni szabadidőmben és nem fordítva, olyan embert kerestem, akivel ezeknek egy részét megoszthatom, beszélgethetek, ötletelhetek róla, mert őt is érdekli vag valamilyen szinten becsüli?


Az a baj, hogy sokan kinéznek maguknam egy-egy csajt, akikhez az ég világon semmi közük nincs, csak látták, hogy szép meg talán normális aztán neki akarnak megfelelni. Ahelyett, hogy belsőre is kicsit igényesebbek lennének és annál kezdeményeznek, aki érdekelt azokban a dolgokban, ami nekik otthonos terep. De nem, játsszuk a díszpintyet, aztán csodálkozzunk, ha kimerül a kapcsolat a szexben vagy el sem kezdődik, mert minden tartalom nélkül annyira mégsem megnyerő a másik, hogy az ember találjon benne valami vonzót így is.

2019. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem akarsz semmin változtatni?


Én lefogytam, olvastam könyveket a helyes kommunikációról és elmentem munka mellett levelezőre iskolát csinálni.

2019. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

4: Alapvetően a hobbi nem arról szól, hogy másoknak menőzzünk, hanem hogy materializálódjon a személyiségünk valamilyen formában, kedvünket leljük benne stb... SZVSZ!


Az csak extra, ha esetleg van valami közös dolog a kiszemeltnél. :)


Nekem van egy lájtos bipoláris* zavarom (amit az évek során megtanultam leszorítani és a negatív tüskéknek a lefutási idejét minimalizálni). Anno fiatalon sok ilyen szerelmes/nyálas/szenvedős verset produkáltam a nagy mélyrepülések alkalmával és nem egy olyan lány volt aki eléggé kíváncsi volt rá. 😊 (persze barát-zóna lett stabilan majdnem mindegyikkel 🤣😅)


Simán lehet olyat találni aki kíváncsi/osztozik/hasonló az érdeklődési köre.


Tl;dr: gyűlölök általánosítani, de akit erdekel az irodalom annál szinte garantált, hogy nem játszik a "menő hobbi" kifejezés. 😊😉


*Bipolar or enfp? 😆

2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfinak ténylet az a baja, hogy nem tudja, mi érdekli őt őszintén. (Vagy ha meg tudja, és műveli, akkor megsértődik, ha a másikat nem érdekli.) Szerintem az ember nem azért művel egy hobbit, hogy másoknak villantson, hanem mert élvezi a hobbival töltött időt.
2019. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!