Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélye olyan lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye olyan lánynak társat találni aki lelkileg sérült? (az anyám szuicid hajlamú, megmérgezte a család életét, és nem vagyok vidám természetű sem) Érzelmileg instabil vagyok (egyedül nehezebben boldogulok)

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha találsz is valakit előbb utóbb vagy megmérgezed a viselkedeseddel vagy otthagy hamar. Ha társat akarsz előbb magadat kell rendbetenned. Kezdetnek egy pszichomókus nem lenne rossz.
2019. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Ez már a sokadik olyan kérdés, ahol lelki problémákkal küzdő ember vár mindenféle megértést és szeretetet a nyavalyája mellé... Figyi, nem lenne egyszerűbb kikeveredni ebből az egészből, vagy ha azt nem lehet, legalább egy jó dokival karban tartani és egy egészséges, szeretetteljes kapcsolatba belemenni, ami a másik félnek sem mindennapos harc és megpróbáltatás? Muszáj valakit belerántani a betegségedbe? Egy kapcsolat nagyon ritkán kap rendbe egy beteg embert szakszerű segítség nélkül... Sokkal gyakoribb, hogy az egészséges felet csinálja ki. Biztosan szerethető csaj vagy, de ne tedd ezt se magaddal, se mással. Ne mutogass a bajaidra, se a szüleidre, hanem gyűrd le őket, aztán lépj be valakinek az életébe, mert ez így önzőség.
2019. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Lassan minden 30 év alatti lány érzelmileg instabil és sérült. Mégis mindre van egy csomó jelentkező...
2019. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
1-esnek igaza van. magadat kell megszeretned először, hogy tudj szeretni másokat is. Különben kész drámázás lesz az életed és az senkinek sem jó.
2019. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is költözz el, aztán járj el pszichológushoz/terápiára, hogy jobban legyél. Utána persze, hogy lesz, ha már jól fogod érezni magad a bőrödben (tudom, ez messzinek tűnik, de elsőkézből tudom, hogy igenis túl lehet jutni a gyerekkori traumákon). Amúgy szerintem most is lenne esélyed, de nem hiszem, hogy jól működő kapcsolat lenne, ha tényleg érzelmileg instabil vagy.
2019. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van esély. Neked pontosan milyen lelki problémád van most?

Esetleg ha van kedved írd le privátban.

Messze nem biztos, hogy annyira szörnyű, mint ahogy itt beállítják a válaszolók.

F30

2019. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nézd. Mindenkinek kivétel nélkül van lelkisérülése.

Van akinek kisebb,van akinek nagyobb.


Nálad az lesz a problema, hogy simán találsz párt magadnak, viszont sokan az ilyenekre vadásznak mint te.


Kis csöndes esetleg ügyetlen csajokra akinek nincs önbecsülése. És azért kell ez nekik mert beléjük lehet taposni.


Tehát saját magad érdekében 100szor nézd meg kivel állsz szóba.

És dolgozz magadon, sza..rd le a múltat,mert az már rég elmúlt.

2019. nov. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak van esélye, nem számít milyen problémád van.
2019. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem vagy vidám természetű. De amúgyis kevesebben vannak a vidámak, és emiatt hamarabb találsz társat. De azért vidámnak lenni jó, úgyhogy csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz. Ha lustálkodni szeretsz akkor néha azt is, csak érezd jól magad.
2019. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!