Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ido utan megszerethetem?

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo hogy az eletemnel jobban szerettem egy fiut.

Volt is koztunk valami de mara mar nem beszelunk.

Es most jon a bonyolult resze.

Egy ideje van egy masik fiu is az eletemben.

O is tetszik,vonzodok hozza,sot, feltekeny vagyok ha mas lannyal latom, de tudom hogy ez meg nem szerelem.

Egyutt akar lenni velem, en is jol erzem magam vele.

Szerintetek ha egyutt lennek vele egy ido utan megszeretnem?

A gonoszkodokra meg nem vagyok kivancsi,sose tortent meg ilyen hasonlo velem es nagyon szarul erzem magam.



2019. nov. 28. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem hevered ki az előzőt, addig ő csak pótlék lesz neked...
2019. nov. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehetseges.. De megbantani sem akarom..
2019. nov. 28. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Előbb isnerkedj vele, ha nincs szikra, akkor ne...
2019. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jol ismerem a fiút, minden szuper csak a másik fiú a baj.. Gyors elkene felejtsem
2019. nov. 28. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Azzal egyáltalán nem vezeted félre ezt a másik fiút, hogy találkozgatsz vele, közös programokra mentek. Az volna csak a félrevezetés, ha azt mondanád neki, szerelmes vagy belé, amikor nem. Így tehát semmi elkötelezettség nincs abban, ha jársz vele, s közben megismered. Simán megszeretheted őt is, sőt még úgy is, hogy az előző fiú felé továbbra is ugyanúgy érzel. Az tévhit, hogy az ember egyszerre csak egyvalakibe lehet szerelmes. Arról nem is szólva, hogy van szerelem, ami lassan alakul ki. Nyugodtan ismerkedj, nyisd ki a szíved felé, hátha beleköltözik.
2019. nov. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ❤️
2019. nov. 30. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!