Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden ember fèl a magànytol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ember fèl a magànytol?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bármilyen meglepő is, kérdező, vannak egészséges lelkű emberek is.
2019. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Jézus is, aki inkább volt négy dimenziós fénylény, mint ember, aki bölcsebb volt( nem is kevéssel) mint a mai 8 milliárd emberből a legbölcsebb, félt a magánytól... -.-

Ne legyél már ennyire istenkáromló.

2019. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem félek. Nagyon sokáig voltam egyedül, minimális összeköttetéssel az egyetlen barátommal, aki kiment külföldre. Rajzoltam, csomó sztorit írtam, edzettem, tanultam, rengeteget olvastam és fórumoztam(nem gyakori, szakmai fórumok). Nagyon nehéz volt meghoznom változtatás irányába a döntést, mikor a páromat megismertem és randizni kezdtünk. Sokáig szívesebben lettem volna otthon, egyedül, nem nagyon törekedtem az ismerkedésre, nem akartam. Őt is csak úgy ismertem meg, hogy segítettem neki valamiben, ami után legszívesebben leráztam volna. Mostanra kicsit felengedtem, de ha valahogy visszazuhannék megint oda, rövid időn belül ugyanott tartanék, ahol előtte 6 évig. Ja és aszexuális vagyok, a szexre nyitott, de kifejezetten sosem vágytam rá, csak úgy elvoltam vele.
2019. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem mindenki. Vannak akik egész jól elvannak egyedül.
2019. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat oszinten szerintem nem. Marmint tok jo egyedul is. Nem parancsol senki, azt fozol azt eszel amit akarsz. Jatszhatsz egesz nap. Oda mehetsz azt csinalhatsz ami neked jol esik. Nehez eljutni arra a szintre hogy mar a tarsadalom se erdekeljrn, de ha elerted onnan minden megvaltozik. De egy dologban nem ertunk egyet. A magany az amikor azt erzed h ehyedul vagy es szukseged van masokra. En arrol beszelek amikor egyedul vagy es nincs szukseged masokra.
2019. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már nem. Nagyon-nagyon sokat vagyok magamban.
2019. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Jé egy aszex, üdv haver:D
2019. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rám már 21 évesen rámtört
2019. nov. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem, lexarom a magányt, szembeköpöm és kiröhögöm, ha elém kerül. :))
2019. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, de az is tény, hogy sokkal jobb nem egyedül lenni.
2019. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!