Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretem, ha sok ember...

Nem szeretem, ha sok ember van körülöttem, de félek a magánytól?

Figyelt kérdés
Most mondtam le egy bulit, ahol kb senkit sem ismertem volna. Nagy valószínűséggel rosszul éreztem volna magam, de így is rosszul érzem magam, hiszen sosem megyek új emberek közé, mindig kihátrálok. Ennél jobb ismerkedési lehetőséget nem tudnék mondani, de egyszerűen gyáva vagyok változtatni. Segítsetek, hogy hogy változzak jó irányba!

2018. ápr. 14. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyen hobbid, pl. a túrázás, az egy kiváló alkalom, hogy emberekkel ismerkedjünk. Mindegy hogy párok vannak-e a csoportban, vagy sem. A lényeg, hogy elkezdünk merni ismerkedni. Buliba én sem mennék, hogy piás, önkontroll nélküli emberekkel beszélgessek a semmiségekről! De mehetsz agyagozó szakkörbe is, bárhová, ami érdekel és szívesen csinálod.
2018. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi nem tudunk segíteni, magadtól kell igent mondanod a bulira illetve magadtól kell elmenned és barátkoznod.

Én is voltam már úgy pár buliban, hogy senkit sem ismertem a házigazdán/barátnőmön kívül. Befogadtak, jól éreztük magunkat és azóta is tartjuk a kapcsolatot (kb 4 éve) és sok helyre megyünk együtt. Meg kell próbálni, nincs vesztenivalód ellenben azzal, ha nem mész el.

2018. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is pont ilyen vagyok, és ha hívnak valahova, akkor valamilyen ürüggyel mindig kibújok alóla...
2018. ápr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, igazatok van, mondjuk lehet nem egy bulival kéne elkezdenem a nyitottságot, hanem valami lightosabbal így elsőre. Majd meglátom hova sodródok, de először tuti, hogy nem rengeteg ismeretlen ember közé megyek, csak kevesebb közé. :D

Tök jó lenne, ha ismernék legalább 1 embert, akinek van kedve kultúrális, sportos, természetben lévő, stb eseményekre eljönni, az valahogy segítene szerintem.

Inni nem szoktam, így ennyivel is hátrányban vagyok a többi résztvevőhöz képest, vagy hogy fogalmazzak. :D

2018. ápr. 14. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok, ha gondolod, írj
2018. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!