Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek a félénk pasikról? Aki nem tud kezdeményezni, nem tud ismerkedni.

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 23:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
A többsége nem rajong érte... a másik része meg észre sem veszi. Ha nem kezdeményezel, nem ismerkedsz akkor honnan tudja egy nő hogy milyen vagy, hogy vegyen észre, hogy legyél neki több a sok tucatnyi pasiból aki körülötte van?
2019. nov. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok nő, de az ilyennek csak akkor van esélye, ha jóképű.
2019. nov. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
Akkor ne ismerkedjenek, ennyi.
2019. nov. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Némelyikük nagyon édesek, csak hát elérhetetlenek. Nézegetnek, zavarba vannak, aztán elsodorja őket az élet másfelé.
2019. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
ÉN nem kedvelem ezt a meghúzódokasarokban ésmégrásenézekanőre típust. Mindig azt gondolom, hogy aki ilyen, annak baj van eleve a kommunikációs készségeivel. Az pedig egy kapcsolatban elengedhetetlen, hogy az ehhez szükséges skillek meglegyenek. Különben hogy fog egy vitát, konfliktust kezelni?
2019. nov. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, nincs összefüggés a kommunikációs készsegek és a konfliktuskezelés között.. Én is felénk vagyok, de ilyen gondom soha nem volt.
2019. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Nincs bajom velük, tetszettek már ilyen férfiak is. De egy idő után amikor látod a pasin hogy nezeget, alarna valamit de semit sem tesz, annak ellenére hogy a tudtára adtad hogy benne lennél.

Én is kezdeményeztem már nőként, nem erről van szó, de egy idő után férfiatlannak tűnik. Egy férfi legyen mégiscsak férfi.

2019. nov. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem jön be. Szàmomra totàl férfiatlan. Ha nem mer kezdeményezni akkor MÁR kiderült hogy nem hozzámvaló.
2019. nov. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

8:

Aha, szóval mindenki legyen nagypofájú, macsó állat. Még akkor is, ha nem ilyen a természete?

2019. nov. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
13%

> Aha, szóval mindenki legyen nagypofájú, macsó állat. Még akkor is, ha nem ilyen a természete?

Neki ez tetszik. De majd mondja, hogy "másnak meg biztos más tetszik". Aha. Pont, mint a megjelenés. A nők 90%-ának ugyanaz az arcberendezés tetszik. Ugyanaz a magasság, ugyanannyi izom.

Széles állkapocs, karakteres arcvonások, egyenes orr, opcionálisan borosta. 185 centi magasság, széles vállak, szálkásan kidolgozott tesz, sötétbarna haj, napbarnított bőr.

Kész, ennyi kell, hogy a 10 nőből 9-et megkaphass.

2019. nov. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!