Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nagydarab és félén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nagydarab és félén vagyok a hozzám hasonló lányok tetszenek de nem tudok kezdeményezni tudtok olyan oldalt ahol tudnék ismerkedni barátkozni. Névtelenül mert mint mondottam félénk vagyok ennek sok oka van egyik a múltam?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy a hozzám hasonló lányok legalábbis testalkatra leginkább a kockahasú pasikért vannak oda van olyan aki nem? (egyébként sejtem mert ők is lányok és látják a szépet de tényleg semmi esélye egy hozzámhasonlónak?
2016. febr. 22. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogynem!

van esélyed a hozzád hasonlóhoz!

ne aggódj,majd belátják hogy nem tudják megkapni őket

sok szerencsét neked!

2016. febr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A jó szándékot azt érzem de ha másra vágynak pl nem kaphatják meg a tökéletes autót akkor jó lesz a Trabant azt viszont nem nézik semmibe annak nincs értelme és nem lesz jó vége. Mert szegény Trabant így is szenvedett eleget de lehet újszerű megváltozhat és ha hisznek benne nincs előtte akadály. Csak hogy senki nem akarja nem hisz eltaszítja s így a rozsda elpusztítja. Vajon van-e lesz-e olyan aki a Trabantot akarja?
2016. febr. 22. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy alakult az életed?
márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!