Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi a véleményetek a félénk pasikról? Aki nem tud kezdeményezni, nem tud ismerkedni.

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 23:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

Nincs velük bajom, kedvelem a csendesebb pasikat, csak nem lehet velük egyről a kettőre jutni.

Úgy ahogy itt valaki írta, nem mernek lépni az egyértelmű jelzéseinkre sem, aztán elbizonytalanítanak és megunom, ezentúl férfiatlanná is válik előttem.

Pedig jók ha már kapcsolat van, érdekesek, megnyílnak, nekem kifejezetten tetszenek.


Az meg tényleg két külön dolog hogy valaki csajozni nem tud, vagy konfliktust megoldani. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2019. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon cukik, sok ilyen srác tetszett már. De sajnos többségében nem mernek lépni semmit sem, mosolyoghatok én rájuk akárhogyan, stb.

És mivel én magam is félénk vagyok, az esélytelen opció, hogy én hívjam el randizni.


Szóval sosem volt még ilyen barátom. Pedig az az érdekes, hogy szinte mindig ilyen srácok tetszenek, de ugye így sose lesz belőle semmi.

2019. nov. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

"Neki ez tetszik.":

Minden nőnek ez tetszik... Aztán amikor jön a 3. egy kapcsolatban, egy pár félrek×s, egy ismeretlennek tűnő gyerek, vagy a sokadik ex, nem beszélve egy-két lekevert mokkás után, már mást kívánna mindenki...

2019. nov. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
67%

Nyolcas vagyok.

Nagy tévedésben incelkedtek màr megint. Nem minden nőnek ez jön be és nem minden talpraesett és èletrevaló jó kommunikációs készségű pasas lép félre vagy üt meg.

Ezt megint csak azért talàltátok ki hogy felmenthessétek magatokat.

Aki nem nagydumás és magabiztos annak nem kell annak lennie. De nekem ez jön be. Màsféle típus nem is tud velem mit kezdeni.

2019. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon megtetszik valaki, nem okoz problémát, hogy én kezdeményezzek. Csak hogyan tovább? Nehéz úgy ismerkedni, ha én kell mindent harapófogóval kihúzzak egy másikból. Szeretek kérdezni, nem ez a baj, csak nekem elég határozott és magabiztos a kiállásom, és amikor ilyen félénk emberrel beszélek (akár férfi, akár nő) néha attól tartok, hogy biztos túl sol vagyok, megtöröm a másikat. Ebből meg ugye következik a kérdés, hogy mit ér az az ismerkedés ahol nem tudok nyugodtan önmagam lenni?
2019. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%

Életképtelenek


30/N

2021. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelent az, hogy valaki "nem tud kezdeményezni"? Micsodát? Azért nem szokás odamenni idegenekhez csak úgy. Ha meg két ellenkező nemű embernek van egy közös témája, akkor elbeszélgetnek róla. Aztán vagy megtetszenek egymásnak vagy nem. Ha nem akkor jöhet a következő. Mi a probléma?
2021. ápr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Férfiatlan
2021. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!