Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt már veletek ilyen? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Ha igen, hogyan tettétek magatokat túl rajta?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszélgetsz valakivel az interneten, mindig kedves veled, nagyon jól elvagytok, jól megértitek egymást stb. Majd megbeszéltek egy találkozót. De az azelőtti nap eltűnik, nem ír (te írtál neki, de vagy nem ír vissza vagy nagyon hamar lezárja a beszélgetést).


Hogyan kezeltetek egy ilyen helyzetet?



2019. nov. 29. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Eldobható személy.
2019. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira azért mégsem jöttél be neki, max unaloműzésre "használt", de nem egészen használt, ő nem is gondolta, nem is feltételezte, hogy te esetleg majd többet várnál, többre számítanál tőle. Talán. Szal gondolom, hogy nem feltétlenül tudatosan "használt" téged, mert nem volt jobb dolga, de akár lehet ez is.
2019. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos többször is utalt rá, hogy komolyan tervezi, meg nem is híve a könnyű kapcsolatoknak.
2019. nov. 29. 19:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megbeszéltétek a találkozót az hogy volt? Ki dobta fel az ötletet? Esetleg te ragaszkodtál hozzá, hogy találkozzatok? Ő hogy reagált? Előtte amikor beszélgettetek, ki kezdeményezte a beszélgetést?
2019. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő hozta fel, de én is akartam már. Tegnap ő írt először, de ő amúgy is jóval hamarabb szokott felkelni, és akkor általában ír.
2019. nov. 29. 19:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez mikor történt? Vagyis mióta tűnt el? Talán túlreagáltad, attól, hogy pár napja nem dumáltok, még nem kell kiakadni, simán megtörténhet az is, hogy épp nincs ideje...

Velem megesik az is, hogy egy héttel később válaszolok üzenetekre...

2019. nov. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Viszont mi minden nap írtunk egymásnak.

Ma én írtam neki, de totál érdektelenség.

Ha elfoglalt lenne, megérteném, de azt tudom, hogy játszik. Amivel nem is lenne bajom, de hogy erre van ideje, nekem írni és megbeszélni a találkozó részleteit, arra meg nem, ez nekem fura.

2019. nov. 29. 20:10
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint nem valami fontos neki a dolog. Szerintem engedd el.
2019. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tinik lennétek, akkor még érthető lenne az ő felfogása, meg még az is, ha a szülei nem engednék mondjuk, de így, hogy a felnőtt kategóriába tartozik a kérdés... Hát, nemtom, lehet, hogy eleve így tervezte, hogy felhozza, aztán majd lekoptat, vagy akár ezen is élheti ki magát, hogy nemcsak lekoptat, hanem kifejezetten "p0fáraejt" téged. Sajnos vannak ilyen emberek. :S:S
2019. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

*Tényleg amúgy az illető tényleg tuti, hogy nem tini? Arra gondolok, hogy pl interneten akart ismerkedni, de csak úgy tudta, hogy idősebbnek adta ki magát, és tényleg ez van, hogy a szülei nem engedték el. De ezt viszont tényleg megírhatta volna neked, hogy bocsi, nem mondott igazat, hazudott a koráról, és hogy nagyon sajnálja, de nem találkozhattok, de mondjuk ha tiniről van szó, akkor totál érthető ez a fajta "eltűnős" reakció is. De mondjuk még tudnak felnőttek is tiniként viselkedni.

Szal lehet , hogy csak szivatott, de

az is lehet, hogy ez neked valami karmikus. Hogy előző életből hoztatok egy hasonlót, csak most fordítva történt meg ez a szituáció. De egyébként nem biztos, hogy karmikus , de akár ez is lehet. Hogy előző életetekben mondjuk te ejtetted "p0fára", és akkor most ezzel kiegyenlítődött így. De mondjuk ezt pl nem tudni, hogy karmikus volt -e, szal lehet, hogy tényleg csak egy unatkozó ember volt, akinek nincs élete. Többféle variáció is lehet. Még akár az is lehet, hogy van neki párkapcsolata, és az illető kiszúrta, hogy ő nálad kalandot keres, és akkor visszakönyörögte magát a párjához, hogy bocsásson meg neki, és ígéri, hogy többet nem írogat veled. Szal hogy lebukott.

2019. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!