Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt zongorázó lány? Hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt zongorázó lány? Hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Olyan régóta vágyok egy olyan lányra aki a klasszikus zenéket el is tudja játszani, de egyszerűen sehol nem találok.. Ritkák mint a fehér hollók.. Hol vadásszak rátok?

Pénz nem számít.



2019. nov. 29. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem itt
2019. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te el tudod játszani zongorán a klasszikus zenéket? Csak mert ne várd, hogy egy olyan nő aki ilyet tud, majd felnéz rád, ha töredékére sem vagy képes. Ha jobban zongorázol nála, akkor lehet esélyed.
2019. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zeneiskolában?
2019. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 2 persze, minden nő azt szereti, ha mindenben ő a legjobb a kapcsolatban, takarodj már el innen
2019. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én zongorázom, de ugye a hangszer otthon van, nem is tudom magammal vinni sehova mint pl egy gitáros szóval nem fogod elsőre kiszúrni, hogy zongorista vagyok (hobbiszinten, főként klasszikusok). Ez a tény nem befolyásolja nagyon, hogy hova járok, hol lehetne "vadászni rám" (mily szörnyű kifejezés), mert sok koncertre járok de ezeknek nagyon kis része komolyzenei. Engem pl Kiscsillag, Quimby, Budapest Bár és Parno Graszt koncerteken is megtalálhatsz, meg könyvtárban, színházban, piacon, stb. Szóval mint minden átlagos embert.
2019. nov. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4: Akkor mire fog felnézni, okoska? Arra, hogy egy csicska vagy mellette, akitől óvodás korában is jobb volt? Inkább neked kéne visszabújni a paplanba.
2019. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!