Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan nehéz manapság társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nehéz manapság társat találni, miért nem lehet játszmázásmentesen ismerkedni? Miért kell egyszerre több vasat tartani a tűzben? Miért kell mások érzelmeivel játszani férfiak?

Figyelt kérdés

Aztán pedig ha én is lemásolnálak titeket és egyidőben több pasival randiznék én lennék a világ qrvája.


Vannak olyan kérdések amikkel ki lehet szűrni, hogy egy férfi mennyire komoly, vagy csapdába lehet csalni?

L26


2019. nov. 29. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért ilyen tróger alakokkal álltál le eddig helyettem? Csomó időt spóroltál volna. :D
2019. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Kérdésekkel talán nem, de tettekkel igen. A viselkedése elég sok mindent elárul. A gesztusai, a szeme, ahogy beszél, válaszol.
2019. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A nőknek is felteheted ezt a kérdést.
2019. nov. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

nekem pl a játszmázás mást jelent... ":D

kiderítem mit szeret pl zenét ételt édességet szórakozást a megfigyelő képességeim elég jók + nagyon aprólékos tudok lenni ha koncentrálok...

de ez nem játszmázás szerintem ez csak annyi hogy nem bír a vérével azt adja itt a gigolot...

nem kérdésekkel kell ki szűrni hanem tettekkel! pl nem adod magad oda már az első héten sőt 1-2 hónapig ne is... mert aki komolyat akar az nem fog várni 2-3 hétig... ez a legegyszerűbb... nem kell könnyű "nőcskének" lenni nagyon finoman szólva :/ mert aki komolyan gondolja az vár rád...!

2019. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
aki nem komolyat akar*
2019. nov. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szia cica!Nekem udvarolhatsz,megígérem nem kavarok mással míg kiderül akad-e számomra jobb parti.Puszi.
2019. nov. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem jatszmazom

De fentartom a jogot arra h amig nincs kimondva h egyutt vagyunk addig valogassak.

2019. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Miért nem lehet játszmázásmentesen ismerkedni? Miért kell egyszerre több vasat tartani a tűzben?"


Kérdező, leginkább azért, mert 90%-uk kisstílű bunkó proli.

2019. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes a nők durvábban csinálják. Sosem csaltam meg egyik bnőmet se sosem tartottam több vasat a tűzben. Kivétel nélkül mind becsapott. 4 éve vagyok egyedül kb az alatt mindenféle formába próbáltam egy normális hozzám illő csajt találni vagy becsaptak azok is és vmi pondrót választottak helyettem vagy nagyképű undoritó módon viselkedtek velem. Ugyh kedves kérdező lehet találni csak észre kell venni!!!
2019. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!