Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó érzés mások érzelmeiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó érzés mások érzelmeivel játszani?

Figyelt kérdés

Mit érez az olyan, aki mások érzelmeivel játszik? Miért jó ez neki?

Úgy vettem észre egyre több az ilyen fiú és lány is, hogy csak kihasználja a másikat.


2017. júl. 22. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy miért?


Mert a sanyarú kis életükben semmi más nem okoz örömet...

Sikertelenek és így élik ki magukat...


Itt, rengeteg ilyen pasit/nőt találsz...


De, pontos válaszra én is kíváncsi vagyok!

2017. júl. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felturbózza az egójukat, jó érzes nekik a tudat, hogy "ő is meglehetne, ha akarnám, meg ő is, meg ő is...". Az önzés, a másokon való átgázolás, a törtetés borzasztóan elhatalmasodott - természetesen mindez a pozitív emberi értékek kárára.
2017. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos néha csak alapból tompán érzek dolgokat
2017. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs, soha nem játszottam még senki érzéseivel.

elképzelni sem tudom mi ebben a jó?

én ha valakinek rosszat okozok akkor képes vagyok rajta napokig rágódni, nem hogy még élvezni is azt...

2017. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok gerinctelen, szem#láda ember van aki játszik mások érzéseivel, szétalázzák a másikat a háta mögött. Miért jó? Kérdezd meg őket! Nekem nem szokásom mások érzéseivel játszani, sosem tennék ilyet.


19/L

2017. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek alapvetően vagy pszichopata vagy pszichológus érzelműek. Az előbbi kihasználja mások gyengeségeit, ha megérzi, az utóbbi pedig segíti a gyengébbet. A pszichopata típusú ember nem érzi, hogy gáz, amit csinál.
2017. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szunnyadó nárcizmus.. Mert jól esik nekik, hogy odavannak értük, hogy simogatják az egojukat és hogy olyan helyzetben vannak, mint anno valaki más, velük kapcsolatban, ahol ők voltak a szenvedő alanyok.
2017. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az érzéketlen emberek azok,akik egyszer majd belesétálnak a saját csapdájukba.Valahol mindenki mindent visszakap.
2017. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, sajnos sok a szar életű szerencsétlen lelkibeteg hülye, és ez teszi jobbá a nyomorult kis életüket hogy másokkal kitolhatnak, akár érzelmi téren, akár máshogy.
2017. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Érdekes és jó válaszok jöttek:)

Hasonlóan gondolom én is, hogy korábban ők voltak ilyen helyzetben.


Köszi mindenkinek a válaszokat!:)

2017. júl. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!