Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, mit jelent az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent az, hogy egy fiú megfojt az érzelmeivel?

Figyelt kérdés
22F vagyok, néha tudok túlzásokba esni, de nem ajándékokkal lepem meg a nőmet, meg a nyakán csüngök, de párszor túl simulékony tudok lenni. Túl kedves vagyok, átmegyek hülyéskedő gyerekbe, hagyom hogy kicsit "irányítson" stb.. Ez csak néha és átmeneti, és próbálom is visszafogni. Nektek ez pl gáz már? Egy fiú legyen mindig egyenes háttal, csak néha néha lőjjön el egy poént?

2015. ápr. 27. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Így, ahogy írtad.
2015. ápr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz erre általános listát írni, függ az adott hölgytől is, akit kiválasztasz.

Nekem pl. a párom olyan, hogy naponta ezerszer mondja el, hogy szeret, sms-t ír, chaten, vagy ahol épp beszélünk, ha van egy szabad perce, rám csörög, csak hogy hallja a hangom. Én ezt élvezem, mert jólesik ez a figyelem, de pl. az előző kapcsolata így ért véget, hogy annak a nőnek ez már a megfojtás kategória volt, hiszen soha nem hagyja békén...

Akkor ennek lehet a folytatása, hogy pl. ha elmegyek barátnőzni, felhív félóránként, óránként, mert nem írok mert el vagyok tűnve, mert hiányzok... ez már az idegesítő kategória, mikor kezdi azt érezni az ember lánya, hogy megfojt az adott pasi. :) És akkor lehetne még ragozni.


Amit leírtál, az szerintem nem megfojtás még. Olyan nincs, hogy túl kedves vagy, a poénkodással sincs baj, ha alapból olyan a természeted. Csak ne erőltesd. :) A hagyod, hogy irányítsanak rész nem igazán világos, de papucs azért ne legyél, ha erre gondolsz. :D Kompromisszumokat mindig kötni kell, hogy össze tudjatok csiszolódni, és egy határozottabb leányzó örülni fog neki, hogy többször engedsz, de ebben is egyensúlyt kell tartani. Viszont ez sem megfojtás. :)

2015. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki humoros, ellő poénokat, annak semmi köze ahhoz, hogy megfojt az érzelmeivel valaki valakit. Az fojt meg, aki minduntalan azt kérdezi: szeretsz? tényleg szeretsz? ma legalább annyira, mint tegnap? és kivel voltál, hol voltál, miért néztél rá erre az emberre stb. Én így képzelem azt, hogy megfojt valaki az érzelmeivel.
2015. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És az gáz, ha barátnőmmel "hülyéskedek", mint ha egy barátom lenne? Nem mindig, csak néha. Tetszik neki, meg jó kedve lett tőle, de nem leszek így komolytalan a szemében? Bocsi, ez egy kicsit más kérdés, de már érdekel..


Amúgy ilyen szoktam lenni vele néha, és úgy érzem, sok leszek neki emiatt is, és néha azt akarja, hogy kicsit hagyjam lógva.

2015. ápr. 28. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neki tetszik, jó kedvre deríted vele, akkor nem gáz. :) És nem leszel ettől komolytalan - amíg tudod, hogy milyen helyzetben hogy kell viselkedned (tehát pl. ha komolyan szeretne veled beszélni, akkor nem poénkodod el a szitut), akkor teljesen rendben van. A humor fontos dolog. :) A párod pedig jó esetben barátként is funkcionál, hiszen hosszú távon így értitek meg egymást.
2015. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez oké, csak amúgy meg úgy érzem, hogy nem vesz komolyan. Ez nincs rá rossz hatással esetleg? Néha úgy érzem teljesen ő irányít, sokszor ő mond le, és én érzem alul magam.
2015. ápr. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!