Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen olyan srácként aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen olyan srácként aki nem rendelkezik semmilyen előnyös külső tulajdonsággal ne is reménykedjek abban hogy fogok párt találni valaha?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben, alacsony vagyok (170 cm) és kövér ( 95 kg). Az arcommal szerintem egyébként nincs baj, dehát a lányok másként vélekednek szóval tényleg úgy érzem hogy semmi jó nincs a külsőmben.


Persze sokat próbálkoztam, de sosem jött össze a dolog, persze ez önmagában még nem lenne ok a feladásra, de az ahogy elutasítottak már igen, rettentően megaláztak mindig, voltak alkalmak hogy jól ki is használtak érzelmileg mielőtt lekoptattak.


Így ment ez kb 6 évig úgyhogy eljutottam arra a szintre hogy már nem teszek annak érdekében hogy párt találjak.


Húha a kérdésem visszaolvasva biztos vagyok benne hogy rengeteg utálkozó, gúnyolódó "választ" fogok kapni, hiszen ez mégiscsak a Gyakorikérdések, úgyhogy nekik szólok előre hogy ne koptassátok feleslegesen a billentyűt, vagy koptassátok ha akarjátok választ nem fogtok kapni :D



2019. ápr. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Változtass a külsődön, ha annyira zavar. Nem kell belenyugodni ebbe az állapotba. Egyébként semmiképp sem tartom esélytelennek, mindannyian ismerünk olyan kövér srácokat, akiknek a jó humora és érdekes személyisége bevonzza a csajokat :D
2019. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Fogsz párt találni, főleg, ha növeled az önbizalmad. Ehhez el kell fogadnod magad, ha nem megy, változtass a külsődön, pl fogyj le. Amúgy, ha mindig vissza utasítanak, akkor rossz helyen keresgélsz.
2019. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

A magasságod nem gáz, az arcod ha neked tetszik, hát ne érdekeljen mások véleménye :)

Kezdj el vmilyen sportot, nem is feltétlenül hogy megváltoztassad a külsődet, hanem hogy több magabiztosságod legyen :)

Egészségesebb is leszel, így jobban fogod magad érezni :)

Persze a külsődön is javít, ha nem is figyelsz oda a kajára akkor is.

Fejleszd a személyiséged, humorod, bővítsd a tudásod

Így biztosan nem leszel egy szürke kisegér :) bármilyen vagy külsőre, kiemelkedhetsz a többiek közül

Keress olyan barátokat akik inspirálnak ebben :)

És mindezt NE másokért, hanem magad miatt tedd

És ha egy őszintén jó kedvű, magabiztos, jófej, és művelt, - amit aztán tényleg bárki képes lehet elérni - vagyis izgalmas, inspiráló srác leszel, akinek élvezet a közelében lenni; találsz egy lányt, aki megérdemel téged. És nem azon kattogsz, hogy te megérdemled-e őt! ;)

Esetleg felkereshetsz egy pszichológust is, szerintem sokat segít az ilyenekben :) normálisabb országokban szinte mindenkinek van pszichológusa, nem kell ahhoz lelki betegnek lenni :)


Nem akartam okoskodni, ha esetleg így jött le xd de gondolkodj el ezen szerintem :)

2019. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A műveltséggel és tudással szerencsére nincsen problémám (nem nagyképűsködni akarok ne értse félre senki) nagyon sokminden érdekel, sokat olvasok és sok ismeret terjesztő és tudományos jellegű filmet/videót nézek.
2019. ápr. 11. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem elsőként tényleg megéri lefogyni. Álljál rá a dologra, nézz utána, hogy milyen kajákat javasolt enni a fogyáshoz. Semmi extra nincs amúgy a diétákban. Minden nap kicsit kevesebb kalóriát juttass be a szervezetedbe, mint amennyit elégetsz. Mellette eddzél, fussál-lassan kocogj de próbálj meg egyszerre egy órát is akár, akkor fogysz a legjobban.


Ha lefogytál, jöhet a többi is. Visszajön az önbizalmad stb.

Sok sikert!

2019. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Gondolkozz el azon is, hogy hogyan próbálkoztál.A mai lányok 90%-át kirázza a hideg az olyan fiúktól, akik facebookon írnak rá random lányokra..

A külsőn pedig lehet változtatni, nem teljesen, de sportolni, fogyni lehet, akaraterő kérdése.

És ne feledd, amíg magadat nem szereted, ne várd el, hogy más szeressen.

Fogadd el magad, legyél pozitív kisugárzású és menni fog.

2019. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sosem ismerkedtem Facebookon.... :D
2019. ápr. 12. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!